17 Nisan Bankolu Sürprizli İzmir Altılısı

Bankolu Sürprizli İzmir Altılısı

Bankolu Sürprizli İzmir Altılısı

Bankolu Sürprizli İzmir Altılısı

1.AYAK☛ Çok sürpriz konumdaki 10.THE BLACK STALLION düzlükte pisti ortalayıp sert rakiplerine direnmesini bekliyoruz. İstanbulda hazırlanıp izmire hazır giden safkan bu koşuda bomba yapabilir dikkat. Yakın zamanda sürpriz yapar denilen 9.KOÇULAŞ bu yarış dahil takibe alınması gerekir. 3.CRIMINAL önlerde gidip rakibini kaçırmamaya çalışacak. 4.ŞİRİNLADY ise ağır tempoda çok gerilerde beklemezse düzlükte ağırlığını koyabilir.


2.AYAK☛ Yumuşak çimde çok koşması beklenen 5.GÜLÜŞLÜ bizim favorimiz. Şintay’ın çıkmasıyla şansını katlayan 11.ÖZDOĞA ‘nın kazanma şansının çok arttığını söyleyebiliriz. Pistte çok iyi gözüktüğü aktarılan 2.PİŞKİN KIZ ise daha sonra eklenebilir.


3.AYAK☛ Son yarışında 6.MEHMETZADE için önde kendini yıpratmazsa kazanma şansı artar demiştik zira düzlükte inanılmaz kolaylığı ile dikkat çekmişti. Bugün daha fazla süratli ismin arasında iyi yer tutması gerekiyor. Şartların yarayacağı 3.SONEMİR bugün sürpriz yapabilir dikkat. 8.KAYALARLI sprintini uzuna daha iyi yayabilir ve bu süratli rakiplerin arasından sıyrılabilir. 7.GUBAZ ve 9.YARİSSA bugün için sürpriz şansı olan isimler. Son dönem kum performansını saymazsak 1.MAKRIKÖY kalite kontejanından yazılabilir.


4.AYAK☛ Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


5.AYAK☛ Çok fazla süratli ismin buluştuğu bu kısa mesafeli yarışta önde liderliği alsa da iki gitse de başarılı olan 2. STARRY NIGHT öncelikle yazılmalı. Bu safkanın kazanamaması halinde öndeki süratli isimlerden biri değil sprinter bir ismin çok şanslı olacağını söyleyebiliriz. Bu tanımada en çok uyan bu dönemin formda safkanı 5.COOL IMAGE olacaktır.


6.AYAK4.OZGAN bugün stili rakibi haşimoğlu ile inatlaşmadan arkasında konumlanıp düzlükte liderliği alarak kazanmak isteyecektir. Tolganın tercihi ile şansı daha da arttığı için BANKO yazılabilir.


ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 10,9,3,4
2.AYAK: 5,11,2
3.AYAK: 6,3,8,7,9,1
4.AYAK: 1,3,4,6,8,9
5.AYAK: 2,5
6.AYAK: 4

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8 Bankolu Sürprizli İzmir Altılısı