Bankolu tüyolu 11 mart izmir altılı yorumları

Bankolu tüyolu 11 mart izmir altılı yorumları

Bankolu tüyolu 11 mart izmir altılı yorumları

3. Koşu Saat: 15:00 Handikap 17, 4 ve Yukarı İngilizler 1400 Kum

Daha çok sevdiği mesafede AT İSMİ GİZLİ yine kazanma şansı yüksek isimdir. Bugün ters koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ mutlaka kuponlarınızda olsun. Yarış içi şartlar lehine gelişirse AT İSMİ GİZLİ etkili olacaktır.

4. Koşu Saat: 15:30 Maiden, 3 Yaşlı İngilizler 1600 Kum

AT İSMİ GİZLİ bugün biraz daha uzayan mesafenin avantajını kullanabilir, zira start verildikten sonra yarışa dahil olmak için birhayli efor sarfediyor, ivmelendikten sonra önü kapanınca tekrar toparlayayım derken gücünü erken harcıyor, artık kendisini tanıyan tecrübeli binicisi idaresinde bugün temkinli gidip sonlarda etkili gelecektir. AT İSMİ GİZLİ bu yarış dahil takibe almamız önerildi. Yarış çok süratli geçmeyeceğinden önde güzel yer tutacak olan AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun.

5. Koşu Saat: 16:00 KV-7/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar 1900 Kum 

AT İSMİ GİZLİ yaşına göre mükemmel işler çıkartıyor, bu kez değişen binicisi ile eksik koşabilir. Dolayısıyla yanına öncelikle AT İSMİ GİZLİ yazılmasını öneriyoruz, muhtemelen önlerde iç kulvarda iyi yer tutarsa izmirin keskin son virajını da içerden alarak biraz avantaj kazanıp fotoya kendini önce atabilir. AT İSMİ GİZLİ sigorta olarak eklenebilir.

6. Koşu Saat: 16:30 G 3, 4 Yaşlı Araplar 1400 Kum

AT İSMİ GİZLİ için söylenecek çok fazla birşey yok. Muhtemelen önceki yarışlarına benzer bir şekilde acele etmeden yerinde yürüyerek aynı rakiplerini yine geride bırakacaktır. BANKO

7. Koşu Saat: 17:00 ŞARTLI 5, 4 ve Yukarı İngilizler 2100 Kum

AT İSMİ GİZLİ  ve AT İSMİ GİZLİ formda isimler, benzer stilleri ile birbirlerini yıpratmazlarsa ikisi de şanslı olur. Yok eğer yıpratırlarsa yarış erken süratlenmiş demektir ve bu durumda uygun kilosu ile AT İSMİ GİZLİ devreye girer. AT İSMİ GİZLİ düzelmiş dediler, takibe almakta fayda var.

8. Koşu Saat: 17:30 Handikap 15, 4 Yaşlı Araplar 1800 Çim

Bu koşu için tüm atların yarış stillerinin bulunduğu bu sayfada göreceğiniz üzere ısrarla liderliği alacak bir safkan yok, ancak çoğunluğun ön grupta yer almak isteyeceği aşikar. Öne çıkacak olan ** ve ** gibi isimlerinde mesafeyi çıkaramayacakları aşikar. Bu durumda ön grupta bekleme yapan isimlerin tamamını şanslı bulup sprinter isimlerin şansını az görüyoruz. Şablondaki sıralamamızı dikkate alınız.

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Bankolu tüyolu 11 mart izmir altılı yorumlarıBankolu tüyolu 11 mart izmir altılı yorumlarıBankolu tüyolu 11 mart izmir altılı yorumları
Whatsapp iletişim linkimiz

Bankolu tüyolu 11 mart izmir altılı yorumları

Bankolu tüyolu 11 mart izmir altılı yorumları