Whatsapp grubumuz tekrar aktif edilmiştir. 0542 832 14 44 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Basarili Yorumlarimiz

Basarili Yorumlarimiz
2021 YILI GENEL DURUM

KUPONLARİKRAMİYE
BURSA698,33 TL
KOCAELİ13.486,74 TL
İSTANBUL1,697,85 TL
ANKARA234,53 TL
KOCAELİ632,42 TL
İSTANBUL1.173,08 TL
İSTANBUL332,57 TL
KOCAELİ263,88 TL
ANKARA268,54 TL
İSTANBUL1.049,41 TL
İSTANBUL341,12 TL
ANKARA202,56 TL
İZMİR3.018,36  TL
İSTANBUL19.673,18 TL
ANKARA636,17 TL
İSTANBUL1.318.39 TL
KOCAELİ355,95 TL
İSTANBUL605,85 TL
İSTANBUL853,21 TL
BURSA453,44 TL
İZMİR850,03 TL
ADANA1.050,64 TL
ADANA444,55 TL
İSTANBUL8.478,42 TL
KOCAELİ2.070,05 TL
İSTANBUL10.656,71 TL
Basarili Yorumlarimiz Basarili Yorumlarimiz Basarili Yorumlarimiz Basarili Yorumlarimiz Basarili Yorumlarimiz

NOT: Bu sayfadaki başarılı yorumlar çok sık güncellenmez. Yorumlarımızın geçmişini artık ücretsiz olarak görebilirsiniz.

10 OCAK 2022 BURSA

5.AYAK: Bu koşuya, afg son sırada olacak olan ve son yarışları çok kötü olan 3 numaralı Canomerim bile oldukça iddialı katılıyor.Son çalışmaları aşırı beğenildi. Yansıtırsa bombayı patlatabilir. AFG :%3 KAZANDI

ESKİ BAŞARILI YORUMLAR

20 aralık bursa
2.AYAK: Son yarışında takibimize giren 6 numaralı Kotku, kocaeli pistinde bekleneni verememişti. Bugün, kötü yarışlarından dolayı afg oranlarında çok gerilerde olacak. Form durumunu yarışa taşırsa bizce bombayı patlatır. Dikkat edin. AFG: %2

bursa bankosu

5.AYAK: Bu koşuyu 2 numaralı Süvari Angel ve diğerleri diye ayırabiliriz. Mükemmel hazırlıkları var. Safkan form tuttu ve artık kazanabileceği yarış kolluyor. Bugün, iç kulvar avantajı ile önlerde yarışı götürüp, temiz bir düzlük yarışı yapacaktır. Biz, bir aksilik yaşamaz ise kazanmasını bekliyor ve banko öneriyoruz. AFG: %12

16 aralık izmir
1.AYAK: 7) Sembol Tay, takip atımızdır. Form durumu çok iyi. Bu tip gruplarda her zaman yarış kazanabilecek kapasitededir. Yeterki yarış içi şartlar lehine gelişsin. Bu durumda affetmeyecektir.
3.AYAK: 6) Santoroni Girl için çok iddialı konuşuyorlar. Bugün yarın kazanır duruma gelmiş. Yarışın temposuda istediği gibi olacak. Muhtemelen ilk ikide yarışı bitirebilir.
4.AYAK: Tek ciddi rakip olarak 1) Thunder Jest, önereceğiz. Kum pist orjini ile izmirde’de çok koşması muhtemeldir. İhmal etmemekte fayda var.

8 aralık bursa
Biz 4) Airman ve 10) Tlos, yarışın temposunu belirleyeceklerdir. Bizce bu atlar, yarış içerisinde çok idareli gidip, aralarına at sokmama ihtimali yüksektir. AFG: %7

28 KASIM İZMİR
5.AYAK: 8) Cihanın Gülü bu hafta çok iyi durumu ile göze batıyor. Ciddi hazırlandığı bu koşuda lehine şartlarıda yakalamış durumda. Banko yazılabilir. AFG: %11

24 kasım bursa
1.AYAK:  9 numaralı Porsuk Kızı bu koşuya çok iyi hazırlıklar ile katılıyor. Bugün halil kaplan ile, biraz daha temkinli giderse, düzlükte bu rakiplerine hâkim olabilir.

19 kasım kocaeli
1.ayak. Kilo farkları şartları biraz dengelemiş durumda. 2) Kumru bugün yarışı biraz daha önlerde takip ederse, kazanma şansı artar.
2.ayak. Bu koşuda kesinlikle ayırım yapılmamasını öneriyoruz. Ciddi bir sürprizin çıkabileceği şartlar mevcut. Hepsi yaparak rahat bir yarış izleyiniz.
3.ayak. 7) Tekinci iyi hazırlıkları ile bugün çok güvenilen bir tay. Hiç yarış kazanmamış aprantisine ilk birinciliğini aldırabilir. Günün alternatif bankosu olabilir. %6 afg kazandı.
4.ayak. 4) Sansasyonel ve 3) King Farrier arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz. Aslında, mehmet kaya ve kadir tokaçoğlu arasında bir rövanş olacağını söyleyebiliriz. Yalnız bu kez sansasyonel ile mehmet kaya liderliği alarak yarışacak. Tokaçoğlu ile yarışan king farrier onu kovalayacak. Düzlükte aralarına at girmeyeceğini düşünüyoruz. 
5.ayak. 63 kilo olmasına rağmen 1) Kara Hisar son haftalardaki mükemmel durumu ile, kazanmaya yakındır.
6.ayak. 3) Toriçem bu koşuda sizlere önereceğimiz net favorimizdir. Bu aralar çok iyi işler çıkartıyor. Ciddi hazırlıkları ile kazanmaya yakındır. %6 afg kazandı.
yıldızlı bülten

Yorumlarımız ile altılı ganyanı tutturan tüm takipçilerimizi tebrik ederiz.
19 KASIM KOCAELİ ALTILISI  13.486,74 İKRAMİYE VERMİŞTİR.

12 KASIM BURSA
1.ayak: 1.SAETTA boş kalmayacak ama düzlükteki direnci ile kazanırsa şaşırmayız. AFG %7 KAZANDI.

11 KASIM İSTANBUL
6.AYAK: 2.YAHYAHAN 63 kilo olsada bu grubu geride bırakabilece şartları yakalamış durumda. Mutlaka ilk sıradan değerlendirin. AFG %6 KAZANDI.

9 KASIM İSTANBUL ALTILISI HAYIRLI OLSUN.
1.ayak: 3) Moda son yarışını tekrarlarsa bu gruptada birhayli iddialı olur.
2.ayak: Takip atımız 13) Uçan Irgün ara sonrası toparlanmaya çalışıyor. Çalışmaları yetersiz olsada, koşarım derse rakip tanımaz.
3.ayak: Bu koşuda sizlere banko önereceğimiz isim 1) Köçek olacaktır. Ağır kilolu olsada, önde boş kaldığında teslim olmayan bir yapısı var. Bugün de stili rakibi yokken, çıktığı gibi bitirir. Banko yazılabilir.
4.ayak: Bu koşuda ayırım yapmanızı önermeyiz. Sürpriz yarış yapma ihtimali olan atlar var. Atlar arasında güç olarak uçurum gibi farklar yoktur.
5.ayak: 8) Josephine ısrarlı binicisi ile iyi yerlere gelecektir.
6.ayak: Günün en zor koşusunda sıralamasız olarak birçok at önereceğiz. Bu isimler 1, 2, 4, 6, 8, 10, 11 ve 13 olacaktır.

Tutturan tüm takipçilerimizi tebrik ederiz. Altılı ganyan 1,697,85 TL vermiştir.

8 kasım bursa
1.ayak: Önceki yarışında 9) Bengütaş için, unutulduğunda ceza kesebilir demiştik. Çimde bile mükkemmel koşan safkan, bugün benzer rakipleri sevdiği pistte geçebilir. Kuponlarınızda mutlaka değerlendiriniz. 2) Canomerim bugün sahada çok konuşuluyor dikkat. AFG %3 KAZANDI.
2.ayak. 5) Dağin Ateşi kendisine sürekli geçilecek bir rakip buluyor. Son yarışında da çok güvenilen bir taydı. Öndeki rakibine fazla avans verince yakalayamadı. Bugün’de yarışı iyi takip ederse kazanma şansı yüksektir. AFG %10 KAZANDI
6.ayak: Bu koşu için, yarış günü detaylı bilgiler gelecektir. Bunları sitemizden ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. Bugün için sadece 5) Sweps‘ten biraz bahsetmek istiyoruz. Uzun mesafeli süratli giden yarışlarda, mutlaka etkili olacağını söylemiştik. Son yarışında bizi yanıltmadı. Bugün de benzer bir gidişat bekliyoruz. Mutlaka değerlendiriniz.

Bugün bursada 6’lı ganyan 32.276,06 t vermiştir.

7 KASIM İSTANBUL
6.ayak. Aprantisine ve kiloya rağmen, 1) Goldenpass için bugün çok koşacak diyorlar. Dikkat edin.

7 KASIM ADANA
1.AYAK: 5.EPSİLON bu hafta yarış tercihini çok iyi yaptı. 9 ekimdeki kayıtlı olduğu sert grup ve alehine gidişattaki yarışları yerine burayı tercihledi. Stili hiçbir rakibi yok. Tam mesafesinde kendisini tanıyan binicisi ile çıktığı gibi bitirmelidir. At yarışlarında tüm şartları lehine yakalayan her at bariz BANKO konumunda olur. Tek yazılabilir.

4 kasım ankara
1.koşuda: 4) Karliova ekibi ilk yarışında taylarına çok güveniyordu. Zorlanmadan yarışı tamamlayan tayın yarış içi görüntüsü çok beğenildi. Bu kez çok daha iddialı koşacağını düşünüyoruz. BANKO

30 EKİM ANKARA
3.ayak. 11) Burgas alehine tempolarda bile başarılı koşan bir at. Çünkü yarışı iyi yerde takip ediyor ve düzlükte bir anda vites arttırabiliyor. Bu kapasitede bir at, formda döneminde, ağır tempolarda her yarışı kazanabilir. Burgas’ın bu yıl kaybettiği 2 yarışıda incelerseniz, birinde mesafe kısa gelmişti, diğerinde ise iç kulvarda bariyerden dolayı sprintine başlayamadan yarış bitmişti. Dolayısıyla trafik sorunu yaşamaması için en iyi yerde konumlanacak, düzlüğe çıkıldığında ise rakiplerine üstünlüğünü hissettirecektir. Banko yazılabilir.
4.ayak. 7) Yeltay zor kazanan bir at gibi gözüksede, yarış içi şartları lehine bulduğundan en kaliteli atlara direnebiliyor.
BURGAS / YELTAY çiftesi 100.00 tl vermiştir. Tutturan takipçilerimizi tebrik ederiz.

25 EKİM BURSA
2.AYAK: Çok sürpriz konumda olan 14) Yekkan ‘a dikkat. Bursada geçen yıl güzel yarışları vardı. Doğu illerinde çok ta başarı sağlayamasada, bugün lehine şartlarda sürpriz yapabilir. AFG %1 kazandı

21 EKİM İZMİR
1.KOŞU: 2)by göktuğ , bugün ağır tempoda önlerde konumlanırsa kazanmayı başaracaktır.
2.KOŞU: Yarışın temposu yine 9)can dadaş ‘a yarayacaktır. Sadece akarca khan önde tempo yapacak. Onu önüne alsada, yakın takip etsede, düzlükte hâkim olup kazanmasını bilecektir. Sağlam Banko olarak yazılabilir.
3.KOŞU: Bu koşuda Banko olarak önereceğimiz isim, 5)kaiho olacaktır. Nihayet kendisinden beklenen performansı ortaya koyan tay, bugün uygun rakipler yanında artık, maiden’den çıkacaktır. Banko yazılabilir.
4.KOŞU: 2000 metre mesafeli çim pist yarışında, bu tempolarda iyi koşan 6)hollywood girl , mutlaka değerlendirelim. afg %9

21 EKİM ANKARA
1.AYAK: 7)taluzek ise genelde en gerilerde beklediği için yetiştiremiyordu. Bugün bomboş kilosu var. Biraz daha orta sıralarda yer tutarsa iyi hazırlıkları ile kazanmayı başarabilir. afg: %10
5.AYAK: Bu kez sevdiği mesafeye dönen 10)silent wave , yine üst sıralar için savaşacaktır. Bizce kazanmaya çok yakın.

19 EKİM ADANA
4.AYAK: 2 numaralı kopkaptar yazabiliriz. Bu at önde boş kaldığında ceza kesebiliyor. Yakın takibe alınırsa ve düzlükte farkı açamamışsa, geçilebilir. Ancak dikkate alınmaz ve rahat bırakılırsa çıktığı gibi bitirme ihtimali vardır.
6.AYAK: Ara sonrası yarış gören, 8 numaralı eleanor rigby, bugün lehine şartları yakalamış durumda. Bomboş kilosu ile bombayı patlatabilir dikkat. AFG %3

11 EKİM KOCAELİ
1.AYAK: Yarışın çok süratli geçmeyecek olması 2.DEMBE ‘nin işine yarayacaktır. İlk ikide muhtemelen iyi bir yer tutup düzlüktede öndeki rakibini atlayarak birinciliği alacaktır. BANKO
3.AYAK: 8.PRESSMAN ekibi kaba kumda iddialı.

10 EKİM ADANA
2.AYAK: 5.SAF KROM ise gücünü henüz tam olarak yansıtamamış bir tay, her an patlama yapabilir.
3.AYAK: 6.THE PLUCKY ise yarışın gidişattı avantajı ve binici tercihi ile yazılabilir.
4.AYAK: 5.TSARİGRAD için yakında kazanır diyorlar.
5.AYAK: 4.STARK ve **** bu grubun atı olmasalarda favoriler eksik koşarsa sürpriz şansı doğacak atlardır.
AFG: %3

6’lı ganyan 119.351,64 t vermiştir.

7 EKİM İZMİR
1.AYAK: 10.APRIL ONE her an yarış kazanacak kıvamdadır. Bugün dişine göre grupta aprantisi iyi idare ederse mutlaka şanslı olur. AFG: %12
3.AYAK: Bu tip gruplarda iyi koşması gereken 2.WILD OCEAN ihmale gelmez.
5.AYAK: 9.NIGHTS CAT için kazanma zamanı gelmiş durumda. Düzlükte çok kolay durumu ile kazanır izlenimi veriyordu ama bir türlü istenildiği gibi arttıramıyordu. Bugün dil bağı eklentisi ile bu sorunu halledilir ve daha değişik bir taktik denenirse bu grubu kolay bile geçebilir. Küçük kuponlara BANKO bile değerlendirilebilir.
6.AYAK: 9.HÜRSEV son yarışında süratli geçmesi gereken yarışın ağır tempo geçince ikincilikle yetinme zorunda kalmıştı. Bugün süratli rakiplerde mevcut ve daha iddialı katılacağı bu koşuyu sonlarda lehine çevirmesi gerekir. BANKO

7 EKİM ANKARA
5.AYAK: 1.GÜNKUT artık kazanma zamanı gelmiş bir at. Son yarışında kazanan ata yapabileceği hiçbir şey yoktu. Düzlükte tüm rakiplerine direnirken kazanan rakibi x2 koşunca ona çaresiz kalması normaldi. Bugün süratli olabilecek rakipleri olsada tercihli start ile öne erken gelip düzlüktede tüm rakiplerine direnerek kazanacaktır diyor ve BANKO öneriyoruz.

5 EKİM ADANA
1.AYAK: Çok süratli geçmesi muhtemel Yamak 2 mücadelede önceliği bir sprintere vermek istiyoruz. 10.ŞEF NURİ binicisinin becerisi kadar sonlarda etkili olacaklardır.

3 EKİM ADANA
4.AYAK: Bu koşuda BANKO önereceğimiz isim 2.ŞİRİNMİŞİRİN olacaktır. Bu sezon mükemmel bir form yakaladı. Alehine uzun mesafe ve ters pistte kazanarak herkesi şaşırttı. Yine sevmediği uzun mesafede çok sert rakiplere çarpıldı, son yarışında ise 63 kg idi. Bugün dişine göre rakipler, sevdiği pist ve mesafede klasını konuşturacak ve kazanacaktır diyoruz. AFG :%7

30 EYLÜL ANKARA
3.AYAK: 6.YİĞİTŞAH bu rakiplerden güç olarak üstün olduğundan bugün ihmal edilmemelidir. Son iki yarışını dikkate almayalım zira birinde üst gruba çıktı, son yarışında ise çim pist çok ağırdı. Bugün pist normal olacağı için mesafesinde tam kapasite koşacaktır.
AFG: %11

29 EYLÜL İSTANBUL
3.koşuda: 3.LEX TALLIONIS kuponlarınıza ekleyiniz.
AFG: %6
5.AYAK: 3.UMUTLU bu yarış dahil takibe alınmalı.
AFG: %7

28 EYLÜL KOCAELİ
3.koşuda start alan 9.GÜNDÜZDÜŞÜ ilk yarışında toy aprantisi ile galop iyetine yarış görmüştü. Bugün daha önceden planladıkları piste kazanmaya hedefli bir şekilde getirildi. AFG:%5
1.AYAK: 2.ŞAHSEKİN için yarış içi şartlar yine lehine olacak. Sevdiği pist ve mesafede kazanma ihtimali çok yüksektir.

24 EYLÜL BURSA
1.AYAK: 4.HALO DAYI için son yarışında biniciyi düşürmese kazanırdı diyorlar. Bugün çok daha iddialılar dikkat. AFG: %13

23 EYLÜL İZMİR
4.AYAK: 7.ANNA HENRIETTA önlere biraz yakın giderse sonlarda rakibini avlayabilir. AFG: %10
6.AYAK: 16.BÖLÜKBEY için kazanma zamanı geldi deniliyor.

21 EYLÜL ANKARA
Birinci altılıda 2. koşudaki 1.KIZIL EJDER yarış içi avantajları ile BANKO yazılabilir.

19 EYLÜL İSTANBUL
1.AYAK: **** ve 2.EZER GEÇER hata affetmeyecek durumdalar.
AFG: %4
2.AYAK: 3.KÖÇEK ve 9.SÜPER BIRD önde birbirlerini yıpratmazlarsa aralarında birincilik mücadelesi yapabilirler. 6.ALTIN SUYU ise yarışın biraz erken süratlenmesi halinde etkili gelecek isimdir.

* Yıldızlı alanlar takip atı içerdiğinden paylaşılamaz.

16 EYLÜL ANKARA
2.AYAK: 7.KAPAKLICAN ‘a dikkat bu aralar patlama yapması bekleniyor.

15 EYLÜL İSTANBUL
Önde 1.BİLİRHAN ‘ı boş bırakırlarsa iddialı olacaklardır. Bilirhan’da arka grubu uyutarak kazanmayı hedefleyecektir

13 EYLÜL BURSA
Bursada ilk altılı için şablon önermemizin sebebi 1. koşudaki 3.KAFAKIRAN gibi sağlam bir bankonun olması ve 3.koşuda iddialı hazırlanan 1.AİRDROP gibi sürpriz bir öneri yapılmasıdır. 

10 EYLÜL İSTANBUL
2.AYAK: 7.YENİÇAĞLI takip atımızdı, yakın zamanda yarış kazanır denilmişti. Bugün de ihmal etmeyelim.

10 EYLÜL BURSA
6.AYAK: 6.ŞAH DRAGON bugün lehine şartlarda birhayli iddialı. Sadece kendisine rakip olarak bu aralar çıkış beklenen 9.ŞAHSEKİN öneriyoruz.
AFG: %5 KAZANDI

7 EYLÜL KOCAELİ
4.AYAK: SURŞAHİNİ ve ANAYURT grubun iki kaliteli atı fakat biz burada BANKO yazmak istiyoruz. Anayurt daha çok süratli yarışlarda başarılı olan sprinter bir at. Bugün ise yarış oldukça ağır tempoda geçecek. SURŞAHİNİ dışında önde gidecek hiçbir at yok. Dolayısıyla 4.SURŞAHİNİ önde kuracağı temposu ile bu rakiplere geçit vermeyecektir diyor ve BANKO öneriyoruz.

Kocaeli altılımız tutmuştur. Tüm abonelerimizi tebrik ederiz.
Altılı ganyan 632,42 TL ikramiye vermiştir.

Önceden ilan ettiğimiz gibi , Favori olmayan bankomuz kazanmıştır.

7 EYLÜL ANKARA
1.koşuda 2.RED TORNADO için iyi duyumlar aldık.

2 EYLÜL İZMİR
1.AYAK: 6.LEYLA SULTANIM ilk izmir çim yarışında idaresi zor bir at görünümü verdi. Pistte gezinmesine rağmen görüntüsü beğenildi. Kum yarışını ölçü almazsak bugün artan tecrübesi ile sürpriz yapabilir.
AFG :%6

31 AĞUSTOS KOCAELİ
1.AYAK: Önde süratli tempoda yıpranmazsa 2.TORTUM ‘un bugün çok koşmasını bekliyoruz.
2.AYAK: Kazanma karakteri düşük olsada bugün bomboş bir kilo yakalayan 13.RED CLOUD’dan bir bomba gelebilir dikkat. AFG :%3

31 AĞUSTOS ANKARA
2.koşuda 3.FIRST CHAMPION ekibi atlarına çok güveniyormuş. Dikkat.
*sahadan tüyo 2.AYAK: 6.BEBESHA ve 7.GÜLNİŞAN sahada şuan dillenmiş konumdaki atlar. AFG :%11
3.AYAK: 1.BİNDALHAN ve 4.ALSAFYAM önde birbirlerini yemezlerse aralarına at sokmazlar.
5.AYAK: 7.UNZEN bu kez rahatsız eden bir rakibi olmayacağı için rahatlıkla temposunu kurup sonuna kadar direnecektir.. BANKO olarak yazılabilir.

30 AĞUSTOS BURSA
2.AYAK: Tokaçoğlu ile farklı koşabilecek durumdaki 9.TIGHTROPE ihmale gelmez. AFG :%4

21 AĞUSTOS İZMİR
1.AYAK: Kazandığı yarışta iç kulvar avantajı ile önlerde iyi yer tutan 1.JOTUNHEIM kazanmayı bilmişti. Kendisini tanıyan binicisi idaresinde kötü koşma ihtimali yok, geçilirse ancak rakipler bir tık sertleştiği için geçilebilir. Yinede canını dişine takarak mücadele edeceğinden şüphemiz yoktur. AFG :%12

21 AĞUSTOS ANKARA

1.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.
2.AYAK: 8.DOĞU PRENSİ ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. İyi hazırlıkları ile bugün aslında kazanmasını bekliyoruz ama stili birçok rakibi var. Bu sebeple eksik koşarsa devreye girebilecek rakipleri şablondadır.
3.AYAK: Banko önereceğimiz isim 8.GÜLHATMİ olacaktır. Eski abonelerimiz hatırlar benzer yarışlarda genelde ağır tempolarda ARYALİVA ‘yı önde öneriyorduk hatta banko öneriyorduk. Bugün ise mesafe uzuyor ve yarışta 2 tane kaçak isim var. Yinede tempo istenilen süratte gitmese bile aryalivanın ve sinoplu mervenin düzlüğe girilmeden yapacağı ataklar tempoyu biraz arttıracaktır. Gülhatmi ise önü kapanmadıkça etkili sprinti ile gelip kazanacaktır. BANKO
4.AYAK: Bu koşuda 1.EZER GEÇER’in dikkat etmesi gereken tek şey 2.GREY KURT’u elinden kaçırmamak ve ona baskı yapmamak. Beraberce tempoyu ağır tutarlarsa aralarına at sokmazlar. İkisinin de şansı bize göre eşittir.
5.AYAK: Sahada 2.EL REBELDE ismi çok konuşuluyor. 4.SADETTİN , 5.COUNTESS , 1.CANOBEY ve 3.KADİRİZM rakipleridir.
6.AYAK: 4.ZABUN farklı olduğu koşuda çok ağır tempo olacağı için 2.PEEKABOO , 3.KAYI BEYİ ve 6.RUNNER BULL rakip olarak yazıp rahat izlemeliyiz.

İSTANBUL 2.ALTILI ŞABLONU
1.ayak: 1,4,3,5,7,8,2,6
2.ayak: 8,2,1,4,5,7,3
3.ayak: 8
4.ayak: 1,2
5.ayak: 2,4,5,1,3
6.ayak: 4,2,3,6

Altılı ganyan 1.173,08 tl ikramiye vermiştir. Tutturan herkesi tebrik ederiz.

21 AĞUSTOS ANKARA
6.AYAK: BANKO olarak önereceğimiz isim 1.EZERDÖVER olacaktır. Normalde kazanma zamanı geldide geçiyor. Bu gruptan üstün. Ciddi rakip olarak yazılabilecek isimlerin bu şartlarda eksik yanları varken bunu değerlendirmeli ve artık maiden’den çıkmalıdır.

20 AĞUSTOS İSTANBUL
2.AYAK: El değiştirdikten sonra çok farklılaşan 5.HAPPY TIME yeni ilgililerinde ilk yarışını kazanmaya yakındır. Oldukça uygun bir grupta start alıyor ve yarış içi şartlar lehine gelişecek. Usta binicisi ile tam hedef yapıldı ve mutlak galibiyet bekleniyor. Bugün BANKO yazabiliriz.

4.AYAK: 6.YELTAY boş kaldığında rakip tanımayan hatta stili rakibi olduğunda bile liderliği isterse vermeyen ve sonuna kadar direnen bir at. Son yarışında koşuyu çok hafife aldı ve erkmen arkasında çok rahat koştu. Mücadeleye geç kalınca başarılı olamadı. Bugün öne rahat çıkabileceği grupta çıktığı gibi bitirmelidir. BANKO

İstanbulda 2 bankomuz da kazanmıştır. Şimdiden tutturan abonelerimizi tebrik ederiz.
YILDIZLI BÜLTEN

20 AĞUSTOS 2021 BURSA
6.AYAK: Burada takip atlarımız var. Pazartesi günü koşan takip atımız 11.BURSA EFESİ iyi koştu ama sürprizi yapamamıştı. Bugün yakın ara koşmaktan etkilenmezse çimde daha iyi koşabilir. AFG : %6

Tutturan abonelerimizi tebrik ederiz..

17 AĞUSTOS 2021 KOCAELİ
5.AYAK: Bu koşuda yarış içi şartlar yine 3.YILDIRIMİZİ ‘ni gösteriyor. Dorukanat ciddi bir rakip fakat bugün balmelda gibi stili bir rakibi ile inatlaşarak yarışı süratlendirecek. Bu gidişat ile yıldızlımiziiyi yer tutup düzlükte tuta tuta gelerek liderliğini hissettirecektir. BANKO

6.AYAK: 6.RED NINJA bu yarış dahil takibe alınmalı. AFG : %4

6’lı ganyan 21.358,92 TL vermiştir.
Tutturan abonelerimizi tebrik ederiz.

KOCAELİ ALTILI ŞABLONU
1.ayak: 1,4,7,5,2,3,9,6
2.ayak: 1,3,5,6,9,10,8,13
3.ayak: 10,14,12,13,2,7,8
4.ayak: 3
5.ayak: 3
6.ayak: 15,11,7,6

16 AĞUSTOS BURSA
2.AYAK: 6.BURSA EFESİ için yakında bomba yapar diyorlar dikkat. 1.ZEKAİBEY bu grupta iyi koşması beklenen atlar.
3.AYAK: Rakiplerinin çoğu önlerde yer tutuyorken 2.KESKİN TAY iyi bir sprintle işi bitirebilir.
5.AYAK: Ciddi rakibine nazaran form durumunu çok beğendiğimiz 1.ASİL TOPRAK için artık kazanma zamanı gelmiştir diyor ve BANKO öneriyoruz.

Tutturan abonelerimizi tebrik ederiz.

14 AĞUSTOS İZMİR
4.AYAK: 9.EXTRA RUMOOZ bu rakipleri her zaman geçebilecek kapasitede olduğunu kanıtladı. Yarışın ağır tempo gidecek olması lehine gözüküyor. Uzun mesafe alehine olan rakiplerini yine geride bırakacaktır. Bu safkan için ayrıca şunu söyleyebiliriz. Çim yarışlarında çok daha iyi gruplarda bile kazanması muhtemeldir. Buna göre takibe alabilirsiniz. BANKO
6.AYAK: 4.BAŞDANER çok güçlü bir sprinter. Bir o kadarda ağır kanlı bir at. Yarışa çok ağır başlıyor, toparlanıp genele kadar yarış bitmiş olabiliyor. Tam mesafesinin 1400-1600 olduğunu söyleyebiliriz. Bugün önde birden fazla süratli at var. Yarışı ne derece süratlendirecekler bilemiyoruz ama muhtemelen süratli geçmesi muhtemel bu yarışta atı tanıyan jokeyi ve grubun uygunluğunu göze alırsak BANKO yazabiliriz.

İzmirdeki iki bankomuz ile altılı ganyanı doğru tahmin edip bize teşekkürlerini ileten abonelerimizi tebrik ederiz.

İZMİR ALTILI ŞABLONU
1.ayak: 3,4,5,6,9,12
2.ayak: HEPSİ
3.ayak: 6,4,5,2
4.ayak: 9
5.ayak: 4,1,2,3,7,6
6.ayak: 4

8 AĞUSTOS BURSA
3.AYAK: İç kulvar avantajı ile iyi start alırsa etkili koşmasını beklediğimiz 4.BU DA BATOR’u ihmal etmemek istiyoruz. Startta biraz bile takılırsa zaten kayı ovası alacağı liderliği fotoya kadar koruyacaktır. Ama iyi çıkması durumunda bu gruba diş geçirebilir. AFG : %9
5.AYAK: 4.SİNOPLU MERVE bu tip gruplarda zaman zaman çıkış yarışı yapıyor. AFG : %9

7 AĞUSTOS ANKARA
5.AYAK: 2.ANNUS MIRABIUS takip atımız olup ilgilileri bugün için çok ağır tempo geçecek yarışta liderliği almayı isterlerse kazanmaya yakın olacaklarını düşünüyoruz. AFG : %7

6 AĞUSTOS İSTANBUL
İstanbul yorumlarımız ve şablonumuz başarılı olmuştur.
İSTANBUL 2.ALTILI ŞABLONU
1.ayak: 3,2
2.ayak: 1,2,4,6,7,11
3.ayak: 7,3,2,1,6
4.ayak: 1,2,5,7
5.ayak: 9,8,6,7
6.ayak: 2,3

5 AĞUSTOS KOCAELİ
5.AYAK: 4.PEROTTI bugün pek şans tanınmamış ama koştukça gücünü arttıran dev yapılı bir at. Bu tay ağırkanlı olup süratli yarışlarda grup tanımaksızın etkili olabilir dikkat. AFG %9

5 AĞUSTOS ANKARA
6.AYAK: Diğer şartlı1’e göre daha kolay gözüken bu koşuda ekibinin iddialı olduğu 8.MİNTEHA ilk yarışında BANKO yazılabilir.

4 AĞUSTOS İSTANBUL
4.AYAK: Dorukanat’ın yarıştan çıkması sebebiyle 5.VİZİGOT çok şanslı konuma gelmiştir. Farklı taktikle koşan bir tay çıkmazsa bu at liderliği alıp çıktığı gibi bitirebilir. AFG %9

30 TEMMUZ BURSA
4.AYAK: 4.HANDSOME HERO bu tür yarışlarda çok avantajlı konumda. Öndeki tempoda ister liderliği alsın isterse yarışı 3,4. sırada takip etsin farketmiyor. Düzlükteki etkili atakları ile sonuç alacaktır.
5.AYAK: 3.ASİUÇANER hatırlarsınız belki, ilk çim yarışında iddialı katılmıştı ve favori önermiştik. Yağmurdan dolayı pistlerin değişme ihitmaline karşı kendisini tek bırakmamıştık. Pistler değişince iyi koşması beklenmeyen kumda bile başarılı olmuştu. Sonra kocaelinde denendi ve şimdi tekrar bursa çim pistinde mücadele edecek. Bugün favori çok farklı kalitede bir at değilse onu geride bırakabilir.

29 TEMMUZ KOCAELİ
Birinci altılı ganyandan önerilen atlar aşağıdaki gibidir. Kuponlarınıza ekleyebilirsiniz

1.koşuda: 3.ÇAĞLAYANŞELALE
2.koşuda: 9.PRINCESS GRASE, AFG %5

1.AYAK: Stili rakibi 6.KAFKASIM kaçmayarakta iyi koşabildiğinden bugün tempoyu yükseltmeyerek hem kendine hem rakibine şans tanımış olacaktır.
4.AYAK: 5.MAVİ KILIÇ bu koşuda BANKO önereceğimiz attır. Hasanet dışında kendisini rahatsız edebilecek bir rakibi yoktur. Hasanet’te mesafe uzun olduğundan atı nefeslendirmek için başka mavi kılıç’a baskı uygulamaması gerekir. Bu durumda mavi kılıç boş kalmış olur ve bu gruba rahatlıkla direnecektir.
5.AYAK: 1.BİLAL BEY boş kaldığında rakip tanımaz. Sonlarda durursa onu yakın takip edecek olan 2.FİLİNTA devreye girecektir.

Kocaeli altılı şablonumuz başarılı olmuştur. Altılı ganyan 263,88 TL. ikramiye vermiştir.
Tutturan Abonelerimizi tebrik ederiz.

29 TEMMUZ ANKARA
1.AYAK: Tek rakip olarak 1.JACOBIN önereceğiz. Yarışı önlerde kabullenen safkan favorimizin hemen arkasında konumlanacaktır. Onun startta kalması veya liderliği alamaması durumunda öne çıkacak olup ağır tempoyu en iyi değerlendirecek isimdir. Gruptan üstün kalitesi ile kiloyuda kaldırabileceğini düşünüyoruz..
4.AYAK: 8.NAZİK ENDAM için gücünü geç aldığı ve ağır kanlı olduğundan dolayı geç kalıyor diye bahsetmiştik. Bugün müslüm idaresinde olacağından bir şans daha verelim. Safkan çok formda ve kazanması için sadece süratli bir yarışa veya akıllı bir sürüşe ihtiyacı var.
5.AYAK: 1.KIFAN GÜLÜ bu aralar sürpriz yapacak kıvamda dikkat. AFG %5

25 TEMMUZ İSTANBUL
6.AYAK: 8.YAVUZ REİS takip atımız olup çok formda olduğunu belirtelim. Gücünü geç aldığı için yarışa dahil olamıyor ama koştukça tecrübelendi ve her an bomba yapabilir dikkat.
AFG: %6 kazandı.

22 TEMMUZ ANKARA
1.AYAK: 8.SARDUR form ve görüntü olarak her an yarış kazanacakmış izlenimi veren bir at. Bugün de sevdiği uzun mesafede etkili sprinti ile söz sahibi olacaktır.

Bugün 22 temmuz ankara altılı şablonumuz başarılı olmuştur. Bizi tercih ederek Tutturan okuyucularımızı tebrik ederiz.

19 TEMMUZ BURSA
3.AYAK: Dikkat. 5.EL COMPADRE benzer şartlarda bu rakiplerini geride bırakmıştı.
5.AYAK: 6.AMADIS düzelmiş gibi. Normalde bu rakiplerden fazla bir isim. Koşarım derse rakip tanımaz.

18 TEMMUZ İSTANBUL
1.koşuda yarış gören 5.İSTANBUL MUHAFIZI’na dikkat. AFG: %5
2.koşuda ahırdan iddialı olduğunu duyduğumuz 11.SÜVARİKIZ mutlaka kuponlarınıza ekleyin. AFG: %9
3.koşuda 2.GÖKDENİZİM çok farklı kalitesi ile sahada’da güvenilir durumda ve herkesin bankosu konumunda.
İKİNCİ ALTILI
1.AYAK: 1.BELGİKIZ ekibi taylarına güvenerek ankaradan buraya geldiler. İlk yarışı için oldukça ümitliler. AFG: %12
2.AYAK: 2.VICTOR WOLLES yarışın diğer ihtimallerinde şanslı olabilecek atlar. AFG :%14
3.AYAK: 2.CAGNER son yarışında liderliği almak için birhayli çaba sarfetmiş ve güç harcamıştı. Bugün az atlı koşuda liderlik için ısrarcı kimse yokken temposunu rakiplerine kabullendirip çıktığı gibi bitirmesi gerekir. Bir a.çelik faciası yaşanmazsa geçilmesini beklemiyoruz. BANKO

İstanbulda 1. altılı ganyan tahminlerimiz 4 banko ile başarılı olmuştur. 1.049,41 TL vermiştir. Tutturan abonelerimizi tebrik ederiz.

17 TEMMUZ ANKARA
2.AYAK: Ekibinin iddialı olduğu 4.QUEEN DERYA tek yazılabilir.
3.AYAK: 1.BABA ŞAHİN bu kez seveceği şartlarda ciddi rakiplerini geride bırakabilir.

16 TEMMUZ İSTANBUL
3.KOŞUDA: Afg son sırada olan 5.BİNDALHAN için bile çok hazır diyorlar.
DİKKAT. AFG: %5
4.AYAK: 1.JACK SPARROW bugün lehine şartlarda yarışacak. Süratli tempoda etkili sprinti ile söz sahibi olabilir.
5.AYAK: 3.GİZMO ön grupta iyi yer tutup düzlükteki atakları ile sonuca gitmek isteyecektir.
6.AYAK: 1.AKSOYHAN ahır önerisi olarak geldi. AFG: %8

14 TEMMUZ İSTANBUL
1.AYAK: 7.INFLUENCER çimde çokta etkili gözükmesede lehine şartları bugün bulabileceğinden dikkat edilmelidir.
AFG : %2
2.AYAK: 6.TAÇSIZ KRAL sentetiği ve bu mesafeyi sever, önde boş kalması muhtemel olduğu için sürpriz şansı yüksektir dikkat.
AFG :%5

10 TEMMUZ ANKARA
1.AYAK: 5.ÇİPÇE çimde çok farklı olacağını belli etmişti, nitekim lehine şartlar gelişirse grup farketmeksizin affetmiyor. Bugün uzayan mesafede önde bomboş kalacak. Stili bir rakibi yokken tempoyu baştan ağır ayarlarsa sonlardada bu rakiplere çok rahat direnecektir. BANKO

9 TEMMUZ İSTANBUL
1.AYAK: 7.UÇAN ABLA ihmal etmeyelim, çimde çok iyi yarışları mevcuttur, boş kalacağı için mesafeyi biraz kısaltabilir ve sürpriz şansı olabilir.
AFG :%2 KAZANDI

5 TEMMUZ BURSA
1.AYAK: 9.EYVAH MEHMET çok ağır tempo geçecek bu yarışta önde boş kalacağından şansı çok yüksektir.
2.AYAK: Bir de 5.ÖZŞİMŞEK yazalım, önde tempo kuracak olan safkanın düzlükteki dayanıklılığı dikkat çekiyor. AFG :%6 KAZANDI
4.AYAK: 7.SABINE yarıştan çıkacak ekürisinden faydalanamayacak ama iyi hazırlıkları ile şanslıdır.
5.AYAK: Bu koşuda yarış beklenen süratte olmayacağı için görünen favorilerin işi zor olacaktır. Biz 8.BABAMEDET’in önde kuracağı temposu ile şanslı olacağını düşünüyoruz. AFG :%4 KAZANDI

4 TEMMUZ İZMİR
3.AYAK: Biz 3.BOMBACAN ‘ın boş kalıp bitirebileceğini düşünüyoruz.

4 TEMMUZ İSTANBUL
4.AYAK: 2.HALAY bu aralar görüntüsü ile çok beğeniliyor. Bugün yarın kazanır diyorlar dikkat. 9.DUDAKBÜKEN takip atımız olup bugün de yazılmasını istiyoruz. Liderliği kolay alıp düzlüğe diri girmesine rağmen gerilemesi bir sorunu olduğunu gösteriyor. Bu sorunu halledildiğinde bombayı patlatacaktır.
İKİLİ: 80.85 TL
S.İKİLİ: 197.30 TL

2 TEMMUZ BURSA
5.AYAK: 5.SALVATORE sahada çok konuşulan bir isim. Bu rakipler arasında büyük bir aksilik yaşamadıkça geçilmez deniliyor. SAĞLAM BANKO

6.AYAK: Süratli geçmesi muhtemel bu koşuda iyi bir sprinter olarak 4.NİĞDE BEYİ göze batıyor. Son dönemdeki hazırlıkları çok beğenilen safkan için kazanması yakın demişlerdi. Bu şartlardan daha iyisini bulamazdı herhalde. Biz kazanmasını bekliyoruz.

30 HAZİRAN İSTANBUL
1.koşuda ilgililerinin ilk yarışı için iddialı olduğu duyumu gelen 5.OĞLUM GİRAY kuponlarınızda olsun. AFG :%8

6.AYAK: Son ayakta 2.SENSE EIGHT bizim BANKO önereceğimiz isimdir. Son yarışında oldukça iyi yer tutup tam atağa kalkacağı sırada binicisinin teşviklerine cevap vermeyince zorlanmamış ve enseye basılarak gerilerde bitirmişti. Sonrasında idmanlarındaki görüntüsü çok beğenilen tayın bu koşuya iddialı hazırlandığı anlaşıldı. Eğer yarışı bir sorunu nüksetmezse kazanmasını bekliyoruz. AFG :%9

26 HAZİRAN İSTANBUL
3.AYAK: 3.BURGAS uzun mesafede olmaz dedirtmişti ama 2200 de kazanınca işler değişti. Bugün tempoda lehine işleyeceği için son düzlüğe gelmeden alacağı liderliği fotoya kadar koruyabilir.

4.AYAK: Bu koşuda banko olarak önereceğimiz isim 4.FLASHING GIRL olacaktır. LUNA LOVEGOOD gibi ciddi bir rakibi var ama yarışta çok fazla süratli isim var. Temponun erken yükseleceği yarışta grubun en etkili sprinteri FLASHING GIRL çok formdayken bu yarışı kazanmalıdır. BANKO

6.AYAK: 9.LIGHT OF DARKNESS güç ve kalite olarak farklı olduğunu kanıtlamış bir isim. Gazide olsada başarılı olacak bu at için riske girmeyip dişi hemcins rakiplerinin arasında kazanması hedeflendi.

25 HAZİRAN İSTANBUL
3.AYAK: Bu koşuda biraz sürpriz konumda olan 13.VECTOR sizlere BANKO önereceğiz. Oldukça süratli başlayacak koşuda usta binicisi ile iyi yer tutup düzlükte tüm gruba hakim olmasını bekliyoruz. AFG :%6

25 HAZİRAN BURSA
5.SALUKİ
starttan iyi çıkarsa sürpriz yapabilir.
Dikkat: AFG %1

19 HAZİRAN ADANA
5.AYAK: Bu koşuda sürpriz bir bankomuz var. Yarış içi şartlar tamamen lehine gelişecek olan 10.TUĞBEY liderliği alır veya ilk ikide yarışı sürdürür. Urfadan gelen patoz belki bir süre yarışı önde götürebilir ama tuğbeyi etkilemeyecektir. Favori olan ciddi rakiplerinin kilo ve gidişat dezavantajları varken tuğbeyin sürpriz yapmasını olası görüyor ve BANKO öneriyoruz.

19 HAZİRAN İSTANBUL
1.AYAK: 10.SERİDAY takip atımız olup bu uygun grupta mutlaka iyi koşar. AFG: %7
3.AYAK: Düzelmiş denilen 3.DEMİRPERDE koşarım derse rakip tanımaz.
4.AYAK: Sprinter olarak 1.TİVOLİ kuponlara ekleyelim.
6.AYAK: 13.YALÇIN boş kilolarda tehlikeli olur.

18 HAZİRAN İSTANBUL
3.AYAK: 3.BOZAĞA sahada oldukça fazla konuşulan bir at. Bekleneni veremesede bugün yarın kesin kazanır gözüyle bakılıyor. İlk çim yarışında kapasitesini yansıtırsa iddialı olacaktır. BANKO yazılabilir.
Yağmurdan dolayı yarışlar kum piste döndüğü için SAĞLAM BANKO olur.

6.AYAK: Bu koşuda şartlar lehine gelişecek olan sürpriz takip atımız var. 7.PEACE RUBY ‘den bahsedelim. Önceki yarışlarında kazanması yakındır notu ile paylaşmıştık. Ağır tempo başlayan yarışlarda haliyle iyi koşsada kazanarak süsleyememişti. Bugün ikiden fazla at liderliği almak için uğraş verirken yarış erken süratlenecektir. Bu durumda etkili sürpriz sprinterimiz PEACE RUBY artık kazanır.

11 HAZİRAN BURSA
1.AYAK: 9.MAVİ KILIÇ bugün boş kalmayacak ama olurda çok sıkıştırılmazsa yine kazanma ihtimali olur.
2.AYAK: Bugün yarın iddialı olabilecek durumdaki 10.CUMHURİYELİ kuponlara yazalım.
AFG: %1 KAZANDI

10 HAZİRAN ANKARA
1.AYAK: 13.YÜCELİR yarış hayatına başladığı dönemlerde ankara pistinde çok güzel yarışlar yaptı. Bu piste uzun zamandır gelmesede uyum sorunu yaşayacağını düşünmüyoruz. Bugün lehine gidişatta çok şanslı olacağını söyleyebiliriz. Liderliği alabilir veya önüne anıbela isimli atı alıp yakın takip ederek düzlükte alacağı kiderliği fotoya kadar koruyacaktır. Biraz riskli de olsa SÜRPRİZ BANKO olarak yazılabilir.
3.AYAK: 1.BUNİYABİR ve 6.FIRTINALI DENİZ benzer stilder yarışacakları için yarışın kaderini belirleyecekler. Birbirlerine razı ağır tempoda yarışı sürdürürlerse ikisi arasında birincilik mücadelesi verir.
4.AYAK: Kalite olarak farklı kumaş olan 2.RISE UP sağlam bir sprinterdir. Süratli yarışlarda daha sert grupları da geçebilir. Bugün için yarışın sonradan hızlanabileceğini düşünüyoruz. 4.ÜNLÜ MY DAUGHTER önde biraz rahat bırakılırsa kazanma şansı artar.

9 HAZİRAN İSTANBUL
4.AYAK: 2.ARYALİVA yine lehine şartlarda mücadele edecek. Ön gruba yakın konumlanıp düzlükte mükemmel arttırma kabiliyeti ile gruba hakim oluyor. Ciddi rakibi GÜLHATMİ ise daha çok süratli yarışlarda rakibini geçebilir. Ağır bir tempo beklediğimizden ARYALİVA bugün BANKO yazılabilir. AFG: 2. AT
6.AYAK: Yarışın süratli geçecek olması sebebiyle iyi bir sprinter olan ve form artışı gözlemlenen 11.MAÇA KIZI kuponlarda bulunduralım.
AFG: %9 KAZANDI

9 haziran istanbul altılı şablonumuz tutmuştur.
Değerlendiren abonelerimizi tebrik ederiz.

4 yorum

Yorumlar kapatıldı.