20 Mart Bol sürprizli istanbul altılı yorumları

Bol sürprizli istanbul altılı yorumları

Bol sürprizli istanbul altılı yorumları

1.AYAK: Önceki yarışında sahada bir grubun güvendiği AT İSMİ GİZLİ için iddialı duyumlar almıştık. Bugün düzgün bir start çıkışı ile tüm rakiplerini geride bırakabilir. Tek ciddi rakip olarak takip atımız AT İSMİ GİZLİ önereceğiz, iki isminde kaderi yarışın erken süratlenmesine bağlı. Zaten bu ihtimal gerçekleşirse sonlarda ikili bile bitirebilirler.

2.AYAK: Ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ kuponlara öncelikle yazalım. AT İSMİ GİZLİ için kaliteli bir tay dediler, yarışını görmezden gelip bugün de yazalım. AT İSMİ GİZLİ boş kalacak, sonlarda bu kez durmayabilir. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bugün için şansı yüksek olan diğer isimler. Takipten gelen AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ sabırılı sürülmeleri halinde sürpriz sonuç alabilirler.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ  ve AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartlardan dolayı rakiplerinden daha önde değerlendirilebilir. AT İSMİ GİZLİ sevdiği mesafede boş kilosu ile mutlaka etkili olur dikkat. Bir de sigorta olarak AT İSMİ GİZLİ yazalım zira koşarım derse zaten rakip tanımaz.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve ekürilerinin çok şanslı olduğunu düşünüyoruz. Yarışın temposunu aralarında belirleyip stillerine göre istediği ata kazandırabilirler. Yanlarına sadece son yarışına istinaden AT İSMİ GİZLİ yazalım zira çok beğenilmişti.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ara sonrası muhteşem hazırlıklar ile buraya katılıyor. Yarış içindeki huysuzlukları olmazsa ve önde oluşacak muhtemel süratli tempoya ayak uydurmazsa kazanmasını bekliyoruz. AT İSMİ GİZLİ rakibi gibi bazı sinir problemleri olan kaliteli bir tay, start öncesi sinir yapmazsa bugün de çok zevkli bir yarış izlettirebilir. AT İSMİ GİZLİ devam eden formu ile yine iddialı olur.

6.AYAK: Bu koşusu için ciddi hazırlandığını gördüğümüz AT İSMİ GİZLİ iddialı olacaktır. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bu grupta farklı gözükenler. AT İSMİ GİZLİ ise daha önce 2 kez yarışıp geçtiği bu at varken yazılması gerekir. Bu gruptaki isimlerle ilk yarışı olsa da önde boş kalma ihtimali olan AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Son olarak çok sürprizde AT İSMİ GİZLİ diyoruz, bu sezon hiçbir başarı gösteremese de takip için önerildiğinden sigorta amaçlı da olsa yazalım, zira sorunları çözülmüşse bu grupta da bomba yapma ihtimali yok değil.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: **
  2. AYAK: *****
  3. AYAK: ****
  4. AYAK: **
  5. AYAK: ***
  6. AYAK: *****

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

Bol sürprizli istanbul altılı yorumları
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Bol sürprizli istanbul altılı yorumları Bol sürprizli istanbul altılı yorumları Bol sürprizli istanbul altılı yorumları