Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri

Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri 30 kasım

1.AYAK:

  • Takip atımız Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri gücünü kalitesini yansıtıp kazanarak bizi yanıtlmamıştı. Bugün denk güçteki diğer takip atımız olan Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri de öne çıkaracağız. Gücü bu rakiplerden eksik olmayan tayın son günlerde oldukça değiştiği gündemimizdedir. Mutlaka yazılmalıdır. Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri ilk ayakta eklenmesi gereken diğer isimler.


2.AYAK:

  • Ahır ekibinin titizlikle hazırladığı Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri bugün ters koşabilir dikkat. Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri pistte çok iyi görünen isimler.


3.AYAK:

  • Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


4.AYAK:

  • Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri ara sonrası ilk yarışını kazanarak gücünü ispatladı. Lakin bu yarışından etkilenme ihtimali olduğundan yanına bugün için oldukça iyi koşması beklenen Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri yazalım.

 
5.AYAK:

  • Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri ekibi bugün çok iddialı. Sahada çokça konuşulduğu için afg oranlarında yarış saatine doğru artış gözlemleyebilir hatta ganyanlarda favori bile görebilirsiniz. Altılı kuponları için gücü ve kalitesi malum Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri yazılmalı. Kapasitesi yüksek bir isim olan Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri sürpriz kontejanından eklenebilir.


6.AYAK:

  • Gücünü sürekli arttıran Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri bu kez zincirleri kırabilir. İyi işlerini bir türlü kazanarak kanıtlayamayan Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri bu kez dişine göre rakipler arasında özlediği birinciliğe ulaşabilir. Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri her zamanki gibi muhteşem istikrarı ile sigorta atımız.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri
2.AYAK: Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri
3.AYAK: Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri
4.AYAK: Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri
5.AYAK: Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri
6.AYAK: Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri 30 kasım

YILDIZLI BÜLTEN BAŞARILI TAHMİNLER

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI

Bol tüyolu kocaeli altılı tahminleri