Bu tüyolar altılı buldurur 20 şubat adana

Bu tüyolar altılı buldurur 20 şubat adana

Bu tüyolar altılı buldurur 20 şubat adana

1.AYAK:

Günün zorlu ilk ayağı için sıralamamız şablondadır.


2.AYAK:

Bu kez GİZLİ tüm şartlar lehine gözüküyor. Kazanmaya yakındır. GİZLİ dinçlik yarışlarını iyi yapar. GİZLİ tekrar form tuttu ve bugün için süratli isimlerin hemen arkasında konumlanıp birbirlerini bitirdiği anda devreye girecektir. Son olarak güçlü sprinter GİZLİ kuponlara eklemekte fayda var.


3.AYAK:

GİZLİ  kumda da ben efsaneyim der gibi koşuyor. Bugün de kendisi için uygun bir gup var ama ilgilileri yarış kazanmamış aprantiye ilk galibiyetini tattırma peşindeler gibi. Fakat ciddi formda rakipleri olduğundan bu düşünceleri ters tepebilir. GİZLİ bugün start çıkışı oyalanmaz ve öne erken çıkarsa sürprizi yapabilir dikkat. GİZLİ hata affetmeyecek formda.


4.AYAK:

GİZLİ için son yarışında binici uyumsuzluğu gözlemlendi. Bu kez kendisini tanıyan binicisi idaresinde biraz da sıkıştırılmadan mesafeyi kısaltırsa bu rakiplere çok rahat direnip kazanacaktır. BANKO

 
5.AYAK:

Yarışın 2 ihtimali var. Birinci ihtimalde GİZLİ stili rakibi ** tarafından sıkıştırılmaz ve önde boş kalırsa bitirir. İkinci ihtimalde ise stili rakibi ile inatlaşır ve yarış yüksek tempolara çıkarsa şimdiye kadar sonlarda sprintlerini yetiştiremeyen GİZLİ ve GİZLİ arasından bir birinci çıkar.

 
6.AYAK:

GİZLİ düzelmiş ve bugün lehine şartlarda bombayı patlatabilir dikkat. GİZLİ iyi hazırlandığından rakip olarak yazılabilir.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: 1,4,8,5,6,2,7,10,9,3
2.AYAK: 6,1,5,9
3.AYAK: 9,3,1,4
4.AYAK: 7
5.AYAK: 4,8,7
6.AYAK: 1,2
GÜNÜN ALTILI KUPONU

NOT: GİZLİ ALANLAR sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

whatsapp iletisim

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

Bu tüyolar altılı buldurur 20 şubat adana

Bu tüyolar altılı buldurur 20 şubat adana

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*