Bugün Adana Altılısında 2 Banko var 14 mart 2021

Bugün Adana Altılısında 2 Banko var

Bugün Adana Altılısında 2 Banko var 14 mart 2021

3. Koşu Saat: 18:30 Handikap 16/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar 1900 Kum

Ara ara parlak yarışları olanAT İSMİ GİZLİ için bugün şartlar uygun. Sürpriz yapabilir. Genel olarak ağır bir tempo olacağından zor bir koşu olacağını söyleyebiliriz. Sıralamamız şablondadır.

4. Koşu Saat: 19:00 Handikap 15, 4 Yaşlı Araplar 1400 Kum 

AT İSMİ GİZLİ için bugün rakipler oldukça uygun. Düzlüğe çıkıldığında kolay temposu ile liderliği alıp farkı açacaktır. Ciddi bir sprint gelmeyeceğinden bugün kazanmasını bekliyoruz. BANKO

5. Koşu Saat: 19:30 Maiden, 3 Yaşlı İngilizler 1900 Kum

AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi. Mesafeyi seven AT İSMİ GİZLİ  ve bugün önlerde konumlanmasının avantajını görecek olan AT İSMİ GİZLİ kuponlara yazılmalı.

6. Koşu Saat: 20:00 KV-6/Dişi, 4 ve Yukarı İngilizler 1200 Kum 

AT İSMİ GİZLİ iyi anlaştığı binicisi ile sevdiği mesafeye tekrar çıkıyor. Ara sonrası iyi hazırlanan safkanın dinçlikle de çok iyi koştuğu biliniyor. Herhangi bir sorunu yoksa yine çıktığı gibi bitirecektir. BANKO

7. Koşu Saat: 20:30 Handikap 14, 3 Yaşlı İngilizler 1500 Kum

Her geçen gün üzerine koyarak formunu ilerleten AT İSMİ GİZLİ bugün de kazanmaya yakındır. Tabi ilk yarışında geçildiği AT İSMİ GİZLİ de üzerine katacağını düşünmek lazım. Ayrıca ilk yarışında start çıkışı kapanıp geri kalmasına rağmen düzlükteki omuz omuza mücadelesi çok beğenilmişti.

8. Koşu Saat: 21:00 Handikap 17, 4 ve Yukarı İngilizler 1500 Kum 

Son yarışında etkili olamayan ve binicisinin de üzmediği AT İSMİ GİZLİ galop niyetine koşmuş oldu. Bugün lehine şartlarda ilgililerinin yüzünü güldürebilir. Yarış gören AT İSMİ GİZLİ bugün ihmal edilmemeli. AT İSMİ GİZLİ muhtemelen liderliği alıp önde boş kalacak, uzun arası olan baba cuve tarafından sıkıştırılmazsa kolay tempoda düzlüğe nefesli çıkıp tüm rakiplerine direnerek sürprizi yapabilir. Canı istediğinde sert grupları da geçebilen AT İSMİ GİZLİ bugün ihmal edilmemeli. Bugün takısız yarışa katılan AT İSMİ GİZLİ daha sonra eklenebilir.

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Bugün Adana Altılısında 2 Banko var Bugün Adana Altılısında 2 Banko var
Whatsapp iletişim linkimiz

Bugün Adana Altılısında 2 Banko var

Bugün Adana Altılısında 2 Banko var