14 haziran 2021 SAĞLAM BANKOLU Bursa At Yarışı Tahminleri

Bursa At Yarışı Tahminleri

14 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri sizler için gelen en son bilgilerle hazılandı. Saha duyumları, takip atları ve uzman görüşleri ile hazırlanan detaylı at yarışı yorumları ile altılı kuponlarınıza destek verin.

Bursa Altılı Tahminleri 14 haziran 2021

1.AYAK: At yarışı tahminleri   3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1200 Çim yarışında pistte iyi görünen hazırlık olarak tamam denilen tayların önerildiği bu koşu ile alakalı hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

2.AYAK: 14 haziran 2021 Bursa altılı tahminleri ikinci ayağında 3 Yaşlı İngilizler, 1700 Çim yarışında sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

3.AYAK: Bugün 14 haziran 2021 at yarışı tahminleri üçüncü ayağında mücadele 4 ve Yukarı Araplar, 57.50 kg, 60 kg, 2000 Çim piste olacaktır. Bu koşuda sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

4.AYAK: Bursa at yarışı tahmini dördüncü ayağında 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 58.50 kg, 2000 Çim pist mücadelesi olacaktır. Bu koşuda sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

5.AYAK: Bursa altılı yorumları beşinci ayağında  4 ve Yukarı Araplar, 58 kg, 59.50 kg, 1400 Kum pist mücadelesinde sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

6.AYAK: Banko altılı tahminleri altıncı ayağında 4 ve Yukarı İngilizler, 1200 Kum pist mücadelesinde sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz.

14 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ:
Yıldızlı bülten resmi bir işletmedir.
Başarılı yorumlar sayfamızdaki her bir cümle daha önce abonelerimize gönderilmiş yorumlarıdır ve whatsapp geçmişi kayıtlı olduğundan kanıtlanabilir gerçekliktedir. Aşağıdaki sayfamızı inceleyerek yorumlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.yildizlibulten.com/basarili-yorumlarimiz/


14 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

ALTILI ŞABLONU (GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN ve WHATSAPP LİSTEMİZE KATILIN)

  • 1.AYAK: GİZLİ
  • 2.AYAK: GİZLİ
  • 3.AYAK: GİZLİ
  • 4.AYAK: GİZLİ
  • 5.AYAK: GİZLİ
  • 6.AYAK: GİZLİ

NOT: 14 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Bültenimiz son derece detaylı ve bilgi içerikli at yarışı yorumu hazırlamaya özen gösterir. Bizi takip edenler arasına katılmak için 0542 832 14 44 whatsapp hattımızı ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Whatsapp iletişim linkimiz
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

Bursa At Yarışı Tahminleri