31 Mart Bursada Sürpriz Takip Atları

Bursada Sürpriz Takip Atları

Bursada Sürpriz Takip Atları

Bursada Sürpriz Takip Atları
 1. AYAK: Genel olarak süratli isimler olsa da bu koşuda etkili bir sprinter olmadığından öndeki isimlerden birinin yarışı çalabilir. Önceliği orta grupta takılıp düzlükteki düzgün sprinti ile etkili olmaya çalışacak olan AT İSMİ verelim. Toparlanan AT İSMİ bugün etkili olacaktır. AT İSMİ boş kalmasa da iddialı olacaktır. AT İSMİform tutmuşsa bu rakiplere etkili sprinti ile diş geçirebilir dikkat.

 2. AYAK: Sürekli iyi koşup kazanamayan genelde tabela için mücadele eden AT İSMİ için bugün şartlar ta mda aradığı gibi. Sevdiği kısa mesafede yarışı süratlendirecek isimler varken sonlarda etkili gelip tüm rakiplerini avlayabilir. AT İSMİ kalitesi ile lehine şartları mutlaka değerlendirmek isteyecektir. Sürpriz olarak takibimize giren AT İSMİ sevdiği mesafede bomba yapabilir.

 3. AYAK: Yarış gören AT İSMİ bugün etkili olacaktır. Uygun grupta iddialı olması beklenen AT İSMİ  mutlaka yazalım. AT İSMİ  sigorta.

 4. AYAK: Tüm atların genelde önlerde gitti ama hiçbirinin liderliği için ısrar etmediği yarışta taktiksek olarak yapılacak hamleler sonucu değiştirecektir. Öncelikli şansı AT İSMİ versek te AT İSMİ ve AT İSMİ yazıp burayı sağlama alalım.

 5. AYAK: Nispeten süratli geçmesini beklediğimiz koşuda iddialı önerilen AT İSMİ ve AT İSMİ ikilisini ön planda değerlendirelim. Sürpriz konumdayken önerilen AT İSMİ kazanamasa da kapasitesini ispatlamıştı, her an yarış kazanabilecek formu ile bugün de yazılmalı.

 6. AYAK: AT İSMİ için kilo ağır olsa da bugün tercihli start avantajı ile startta da takılma olmazsa öne erken geleceğini ve rahat tempo kuracağını tahmin ediyoruz. Bu senaryoda çıktığı gibi bitirmesi bu rakiplere direnç göstermesi çok muhtemeldir. AT İSMİ ise pek kilo kaldıramayan bir isim, bugün uygun kilosunun avantajını sonuna kadar kullanacaktır. Kalitesini koşmaya başayan AT İSMİ  bu grupta da etkili olacaktır. Kilo problem çıkarmazsa AT İSMİ iddialı olabilir.

ALTILI ŞABLONU

 1. AYAK: ***
 2. AYAK: ***
 3. AYAK: ***
 4. AYAK: ***
 5. AYAK: ***
 6. AYAK: ****

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Bursada Sürpriz Takip Atları Bursada Sürpriz Takip Atları

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8