29 Mart Bursada Ters Ayakta Banko Var

Bursada Ters Ayakta Banko

Bursada Ters Ayakta Banko

Bursada Ters Ayakta Banko
 1. AYAK: Bu hafta çok farklı hazırlandığı söylenen AT İSMİ için bugün hedef yarış burası dikkat. Biraz sabırlı bekleme yaparsa AT İSMİ kendine şans bulabilir. AT İSMİ  yerinde yürüyünce nasıl etkili olduğunu gösterdi, bugün de benzer şartlarda iddialı olabilir. Son olarak AT İSMİ diyoruz, kiloyu kaldırabilirse lehine gidişatta etkili gelecektir.

 2. AYAK: Yürümeye dermanı olmayan isimlerin toplandığı bu koşuda riske girilmemesi gerekir. Bizim ön plana çıkaracağımız isim AT İSMİ olacaktır. Yağışlı ve sorunlu zamanlarda kendini gösteremeyen takip atımız kısa ara sonrası bursa pistinde dinçlikle bombayı patlatabilir. Rakip olarak ayırım yapılmasını pek tavsiye etmiyoruz. Ama cazip altılı yapanlar veya yüksek ganyanlı atlara ufak bahisler alanların değerlendirmesi gereken tüyolardan biri olduğunu belirtelim.

 3. AYAK: Bu koşuda BANKO önereceğimiz isim AT İSMİ olacaktır. Afg oranlarında şansı az gözüken bu atın ismini fantazi olsun diye yazmadık. Dinçlik yarışını çok seviyor ve lehine şartlarda yarışacak.

 4. AYAK: Binici tercihli AT İSMİ ön planda değerlendirilmeli. Kazanma karakteri zayıf olsa da kalitesi ile AT İSMİ kısa ara sonrası iyi hazırlandığından mutlaka yazılmalı. Takısal problemi giderilince başkalaşan AT İSMİ bugün de iyi koşar.

 5. AYAK: Toparlanan AT İSMİ bugün iyi bir yarış gelebilir zira stili rakibinin biraz start problemi mevcut. Eğer startta kalırsa önde boş kalmış olur ve kazanma şansı artar. Yarış göre AT İSMİ bugün çok koşar. AT İSMİ ve AT İSMİ  sağlam kuponlara eklenmeli.

 6. AYAK: Öncelikle bu koşuda AT İSMİ ve AT İSMİ ikilisinden en az birinin sonlarda çok etkili gelmesini bekliyoruz. İkincilikleri ile bugün ağır favori konumunda olan AT İSMİ fotoda avlayacaklardır.

ALTILI ŞABLONU

 1. AYAK: ****
 2. AYAK: *
 3. AYAK: *
 4. AYAK: ***
 5. AYAK: ****
 6. AYAK: **

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Bursada Ters Ayakta Banko Bursada Ters Ayakta Banko