Günün tüyolu altılı yorumları 27 kasım istanbul

Günün tüyolu altılı yorumları 27 kasım istanbul

1.AYAK:

  • Start sorunu halledilen Günün tüyolu altılı yorumları ya dikkat. Günün tüyolu altılı yorumları yarış içi şartlardan dolayı bugün iddialı olacaktır. Daha çok uzun mesafeleri sevse de mesafeyi kısaltabilme ihtimali olan Günün tüyolu altılı yorumları sürpriz yapabilir.


2.AYAK:

  • Son yarışında takibe aldığımız Günün tüyolu altılı yorumları bu kez kazanmaya geliyor dikkat. Günün tüyolu altılı yorumları ve Günün tüyolu altılı yorumları rakip olabilirler.


3.AYAK:

  • Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.


4.AYAK:

  • Günün tüyolu altılı yorumları için iddialı duyumlar aldık dikkat. Günün tüyolu altılı yorumları ilgilileri ilk yarışında taya güveniyorlar.

 
5.AYAK:

  • İyi formu ile bu tip gruplarda öne çıkan Günün tüyolu altılı yorumları öncelikle yazılmalı. Sınıf atlayan Günün tüyolu altılı yorumları artık her grupta iş yapacak seviyede. Kalitesi ile Günün tüyolu altılı yorumları ihmal edilmemeli.


6.AYAK:

  • İlk yarışından bu yana idmanlarında çok beğenilen Günün tüyolu altılı yorumları  bu koşunun da net favorisidir. Kocaeli pistinde umduğunu bulamadıktan sonra tekrar istanbula gelip form tutan Günün tüyolu altılı yorumları ters koşabilir dikkat. Ankara bursa dolaşıp beklenileni veremeyen Günün tüyolu altılı yorumları kısa ara sonrası ciddi hazırlandığı bu koşuda ekibini sevindirebilir. Yarış kazanması yakın Günün tüyolu altılı yorumları ihmal edilmemeli.Günün tüyolu altılı yorumları ilk yarışına istinaden bugün de sigorta amaçlı yazılabilir.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: Günün tüyolu altılı yorumları
2.AYAK: Günün tüyolu altılı yorumları
3.AYAK: Günün tüyolu altılı yorumları
4.AYAK: Günün tüyolu altılı yorumları
5.AYAK: Günün tüyolu altılı yorumları
6.AYAK: Günün tüyolu altılı yorumları

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

YILDIZLI BÜLTEN

whatsapp iletişim hattımız