Güzel kurgulu bursa altılı yorumlarımız

Güzel kurgulu bursa altılı yorumlarımız

Güzel kurgulu bursa altılı yorumlarımız

1.AYAK:

Uzun süre maiden kalan isimlerden GİZLİ ve GİZLİ arasından bir birinci çıkması gerekir. Kazanmak istemezler


2.AYAK:

Sert gruptaki yarışı görmezden geleceğimiz GİZLİ son olarak galop niyetine yarış gördü. Bugün uygun grupta çok şanslı fakat tek sıkıntı yarışın alehine tempoda gelişecek olmasıdır. Bu durumda önde boş kalma ihtimali olan GİZLİ bitirebilir.


3.AYAK:

Takip atımız GİZLİ nihayet adını duyurmaya başladı. Formsuz jokeyine rağmen bugün öncelikle yazılmalı. İyi koşup kazanmayan GİZLİ dinlendi ve yarış gördü, bugün etkili olacaktır. GİZLİ  son yarışına istinaden bugün güvenilen bir konuma gelmiş. Geçen sezon takibimize giren GİZLİ bugün hata kollayacaktır.


4.AYAK:

Burada yarış kazanmak istemeyen bir isim var GİZLİ . Bu tayın son yarışını izlerseniz siz de farkedersiniz. Canı istediğinde sürpriz bir yarış kazanabilir, bugün de yamak 1 olduğu için belki binicisi kazanmak isteyebilir dikkat. GİZLİ kilo kaldırabilen bir isim. Nispeten uygun grupta iddialıdır. Bu grupta etkili aprantisi ile mutlaka iyi koşmasını beklediğimiz GİZLİ kuponlara ekleyelim. Sprinti ayarlayabilirse GİZLİ kazanma şansı olan diğer isim.

 
5.AYAK:

Bugün uygun rakipler yanında iddialı olan GİZLİ liderliği almasa da ilk 2 sırada yarışı götürürse düzlükte ayrılabilir. GİZLİ son yarışını tekrarlarsa bu şartlarda yine kazanması zor olmaz.

 
6.AYAK:

Yarışı önde götürecek süratli atların olması sebebiyle GİZLİ  ön planda değerlendirilebilir. Yine ön grubun hemen arkasında konumlanacak olan GİZLİ ve GİZLİ düzlükteki bindirmeleri ile sonuca gidebilirler. Son yarışında aprantisi acele edince başarısız olan GİZLİ bu kez usta jokeyi ile yerinde yürürse iddialı olabilir.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GİZLİ
2.AYAK: GİZLİ
3.AYAK: GİZLİ
4.AYAK: GİZLİ
5.AYAK: GİZLİ
6.AYAK: GİZLİ
GÜNÜN ALTILI KUPONU

NOT: GİZLİ ALANLAR sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

whatsapp iletisim

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

Güzel kurgulu bursa altılı yorumlarımız

Güzel kurgulu bursa altılı yorumlarımız

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*