İstanbul Altılı Tahminleri 28 Mayıs 2021

İstanbul Altılı Tahminleri 28 Mayıs 2021

İstanbul Altılı Tahminleri 28 mayıs 2021 sağlam banko ve tüyolu atların olduğu sahadan duyumlar ile hazırlanan İstanbul at yarışı tahminleri 28 mayıs 2021 ve altılı kuponu için istanbul altılı tahminleri sayfamızı okuyun.

İstanbul Altılı Tahminleri 28 Mayıs 2021

1.AYAK: At yarışı tahminleri ilk ayağında 4 ve Yukarı İngilizler, 1400 Metre Sentetik pistte yapılacaktır. Bu koşudaki takip atlarımız, uzman görüşleri ve at yarışları ile alakalı sahadan duyumların yer aldığı altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten satın almalısınız.

2.AYAK: 28 mayıs 2021 istanbul altılı tahminleri ikinci ayağında 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 59.50 kg, 2100 Çim pist mücadelesinde önemli tüyolar mevcuttur. Altılı kuponu hazırlarken bu bilgileri değerlendirmek isteyeceksiniz. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

İstanbul Altılı Tahminleri 28 Mayıs 2021

3.AYAK: Bugün 28 mayıs 2021 at yarışı tahminleri üçüncü ayağında mücadele 4 ve Yukarı Araplar, 2100 Sentetik pistte olacaktır. Kilo farkları ve saha önerileri ile alakalı yorumlarımızı okumak için yıldızlı bülten satın almalısınız.

4.AYAK: İstanbul at yarışı tahmini dördüncü ayağında 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 2000 Sentetik pist mücadelesi olacaktır. Aynı yaştaki genç tayların mücadelesinde hazırlıkları ile göze çarpan isimleri paylaştık. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

5.AYAK: İstanbul altılı yorumları beşinci ayağında 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1000 Çim pistte sürat koşusu olacaktır. Henüz kendini gösteremeyen ve koşmamış taylar arasında şüphesiz idman bilgileri ve atların orjinleri ön planda değerlendirilecektir. Bu koşu ile alakalı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

6.AYAK: Banko altılı tahminleri altıncı ayağında 4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 1400 Çim pist mücadelesinde zor görünen koşuyu sizler için kolaylaştırmaya çalıştık. Bu koşu ile alakalı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz.

İstanbul Altılı Tahminleri 28 Mayıs 2021

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ:
Yıldızlı bülten resmi bir işletmedir.
Başarılı yorumlar sayfamızdaki her bir cümle daha önce abonelerimize gönderilmiş yorumlarıdır ve whatsapp geçmişi kayıtlı olduğundan kanıtlanabilir gerçekliktedir. Aşağıdaki sayfamızı inceleyerek yorumlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.yildizlibulten.com/basarili-yorumlarimiz/


İstanbul Altılı Tahminleri 28 Mayıs 2021
ALTILI ŞABLONU

  • 1.AYAK: GİZLİ
  • 2.AYAK: GİZLİ
  • 3.AYAK: GİZLİ
  • 4.AYAK: GİZLİ
  • 5.AYAK: GİZLİ
  • 6.AYAK: GİZLİ

NOT: İstanbul Altılı tahminleri Gizli alanlar sadece abonelere özeldir.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz