14 Nisan İstanbul Altlılısına Sürpriz Banko İle Başlayın

İstanbul Altlılısına Sürpriz Banko

İstanbul Altlılısına Sürpriz Banko İle Başlayın

İstanbul Altlılısına Sürpriz Banko

1.AYAK☛ Yarışa üstün sürati ile 10.UMUTLU önde başlayacak ve bizce çıktığı gibi bitirecektir. Stili rakibi mavra ise rahat bırakılırsa liderliği alıyor ve genelde ısrar etmiyor. Bugün için ön grupta gidecek isimler olsa da yarışı süratlendirmeyecekleri aşikar. Sahadan da çok ciddi hazırlandığı duyumları aldığımız için bu şartlarda biz yine gördüğümüzü yazıp BANKO öneriyoruz. İlk ayaktan yatma fobisi olanlar beşli ganyana yönelebilirler.


2.AYAK☛ Bülten aboneliği alarak bu koşudaki yorumları okuyabilirsiniz. 0542 832 14 44 whatsapp hattımızı ekleyerek yorumları almak için bilgi isteyiniz.


3.AYAK☛ Bu koşuya hedefli katılan 2.IT MAY RAIN yarışı iyi yerde takip edip düzlükte sonuca gidecektir. Hatta ufak ölçekli kuponlar banko dahi değerlendirebilirler.


4.AYAK☛ Bülten aboneliği alarak bu koşudaki yorumları okuyabilirsiniz. 0542 832 14 44 whatsapp hattımızı ekleyerek yorumları almak için bilgi isteyiniz.


5.AYAK☛ Bülten aboneliği alarak bu koşudaki yorumları okuyabilirsiniz. 0542 832 14 44 whatsapp hattımızı ekleyerek yorumları almak için bilgi isteyiniz.


6.AYAK☛ Bülten aboneliği alarak bu koşudaki yorumları okuyabilirsiniz. 0542 832 14 44 whatsapp hattımızı ekleyerek yorumları almak için bilgi isteyiniz.


ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: GİZLİ
2.AYAK: GİZLİ
3.AYAK: GİZLİ
4.AYAK: GİZLİ
5.AYAK: GİZLİ
6.AYAK: GİZLİ

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

İstanbul Altlılısına Sürpriz Banko İstanbul Altlılısına Sürpriz Banko