14 kasım 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

istanbul at yarışı tahmini

İstanbul At Yarışı Tahminleri hazır. Bugün 1 sağlam banko vardır. Detaylı yorumlarımızı okuyarak kuponlarınıza eklemeler yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan sayfa numaralarından diğer ayakların yorumlarına ulaşabilirsiniz.

14 kasım 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

İstanbul At Yarışı Tahminleri
14 kasım 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

14 kasım 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

1 Bankolu bol sürprizli program. Günlük at yarışı tahminlerini sitemizden her zaman takip edebilirsiniz. Sahadan öneriler, iddialı isimler, sürpriz ahır önerileri ve takip atları ile hazırlanan yorumları ücretsiz okuyabilirsiniz.

sayfa geçiş

3.Koşu:17:00Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1400 Çim

1.AYAK:  Bundan 2 hafta kadar önce, ilk yarışına çıkan 2) Bodacious için, iyi duyumlar almıştık. O yarışında bekleneni veremeyince bu kez çim pistte kapalı gözlük ilavesi ile denenecek. İlk ayaktan herkesi yatırabilir. Dikkat edin. Rakip olarak 10) Tumturaklı, mutlaka yazılmasını önereceğiz. Son yarışında, koşuyu erkenden süratlendiren kekem isimli attan etkilenince, gücünün bir kısmını harcamış oldu. kekem, o gün başarısız olduğundan, bu kez önde çok süratli bir tempoya girişmeyecektir. Bu durumda tumturaklı, liderliği kolay alabilirse, bu rakiplere rahatlıkla direnebilir. Kocakaya avantajı ile çok şanslı olduğunu söyleyebiliriz. İşleri beğenilen 1) Anadolu Yiğidi ve yarış süratli giderse etkili olmasını beklediğimiz 6) Gencerhan daha sonra kuponlara eklenebilir. 4) Cingöz, 5) Coney ve 9) Royal Baby geniş kuponlara sigorta olurlar.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.

14 kasım 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

sayfa geçiş