31 Mart 2021 İstanbul At Yarışı Yorumları Bankolu

İstanbul At Yarışı Yorumları Bankolu

İstanbul At Yarışı Yorumları Bankolu

İstanbul At Yarışı Yorumları Bankolu
 1. AYAK: Kazanma karakterleri güven vermeyen favorilerin arasından beklenmedik sürprizler çıkabilir. Sıralamamız şablondadır.

 2. AYAK: Bu koşuda BANKO önereceğimiz isim AT İSMİ olacaktır. Uzun süredir takibimizde olan tay kendisine göre uygun rakipler yanında artık kalitesini konuşturması gerekir.

 3. AYAK: AT İSMİ gruptan üstün performansı iyi jokeyi olsa da koşup iş mücadeleye kalırsa kazanamayabilir. Özellikle AT İSMİ dikkat diyoruz, bu şartlarda sürpriz yapabilir. Bugün için uygun rakipler ve lehine gidişat bulan AT İSMİ mutlaka etkili olacaktır.

 4. AYAK: Genel olarak süratli geçmeyecek yarışlarda tehlike vardır. AT İSMİ şüphesiz grubun güçlü atı fakat bu ağır tempoda her sonucu bekleyebiliriz. AT İSMİ çok iyi koşsa da kazanma karakteri her zaman güven vermez. AT İSMİ hayatının en iyi durumundayken yazılmalı. Bu rakipler arasında pek şans tanınmasa da AT İSMİ zeki binicisi ile öne erken düşüp dikkate alınmazsa cezayı kesebilir.

 5. AYAK: AT İSMİ henüz stili oturmamış rakiplerinden pres yemezse çıktığı gibi bitirebilir, iyi koşup genelde kazanamadığından bu koşuda riske girmemek gerekir.

 6. AYAK: Bu sezon toparlanma aşamasında olan AT İSMİ için kazanma zamanı geldi deniliyor. Bugün için tek yazmamamızın sebebi AT İSMİ. Muhtemelen fazlaca sıkıştırılmayacağı bu koşuda bitirmesi bizim için normal sonuç olur.

ALTILI ŞABLONU

 1. AYAK: ******
 2. AYAK: *
 3. AYAK: ***
 4. AYAK: ****
 5. AYAK: *******
 6. AYAK: **

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

İstanbul At Yarışı Yorumları Bankolu İstanbul At Yarışı Yorumları Bankolu

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8