3 Nisan İstanbul Sürprize Müsait Altılı Kuponu

İstanbul Sürprize Müsait Altılı Kuponu

İstanbul Sürprize Müsait Altılı Kuponu

İstanbul Sürprize Müsait Altılı Kuponu
 1. AYAK: 1.ANIL ABİ ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. Form ve güç bakımından üstün olduğu rakipler arasında kazanmaya yakındır. Tempo ve mesafe şartlarından dolayı eksik kalırsa devreye girebilecek rakipleri şablondadır.

 2. AYAK: Yarışın iki at arasında geçeceğini düşünüyoruz. Muhtemelen 6.LUMINESCENCE liderliği alır ve hemen arkasına 1.GOLDENPASS yerleşir. İkiside formda ve iyi hazırlılara sahipler. Birbirlerini yıpratmadan idareli giderlerse hiçbir rakibinden sprint yemezler.

 3. AYAK: Formda ve güçlü isimlerin ağır kilolu olduklarını görüyoruz. Bugün için boş kilolu isimlerin de iyi hazırlıkları ile iddialı olabileceklerini düşünüyoruz. Üstelik yarışta hiçbir süratli isimde yok. Sıralamamız şablondadır.

 4. AYAK: 3.FEARLESS LADY start sorunu halledildikten sonra kapasitesini ortaya koyuyor. İyi ellerde bakılan 2.REAL PATEK kuponlarda olsun. Formunu sürekli arttıran takip atımız 1.PACE bu grupta da yazılmalı. Hiçbir başarılı yarışı olmayan ve düzlükte inanılmaz duran 7.THE FAST QUEEN bir ihtimal önde rahat kalacağı için boş kilosu ile şanslı olabilir.

 5. AYAK: Yarış gören 7.OĞLUM FATİH için ilgilileri çok ümitli, özellikle startta kalmazsa çok şanslı olacağını söyleyebiliriz. Eğer start problemi olur da öne erken gelemezse boş kalacak olan 1.ALTINKAPLI kazanma şansı artar.

 6. AYAK: Çok belirgin özellikleri ve farkları bulunmayan tayların mücadelesinde şablondaki tüm isimleri yazmanızı öneririz.

ALTILI ŞABLONU

 1. AYAK: 1,2,3,9
 2. AYAK: 6,1
 3. AYAK: 5,7,4,3,1,2,6,8
 4. AYAK: 3,2,1
 5. AYAK: 7,1
 6. AYAK: 1,4,7,8,9

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

İstanbul Sürprize Müsait Altılı Kuponu

İstanbul Sürprize Müsait Altılı Kuponu İstanbul Sürprize Müsait Altılı Kuponu