21 Nisan istanbulda bankolu altılı programı

İstanbulda bankolu altılı programı

İstanbulda bankolu altılı programı

1.AYAK☛ 9.PINA COLADA sahada beğenilen bir isim olup sürpriz yapması yakındır. 4.KÜŞNE süratli geçecek yarışta gereksiz bekleme yapmazsa çok şansı olacaktır. 3.CANAN HANIM bu şartlarda yine iyi koşması beklenen bir at.


2.AYAK☛ 7.NEW WORLD 2 yarışta herkesi kendine hayran bırakan bir görüntü bıraktı. Ufak kuponlar banko değerlendirebilir fakat kalabalık grupta yine yetiştirememe ihtimalinden dolayı rakip yazacaklara öncelikle 14.DEEP STORY öneriyoruz. Liderliği almak için çok fazla efor sarfetmezse sonlarda direnecek gücü kalabilir. Yine önlerde erken yet tutmasını beklediğimiz 6.MY SKYSCRAPER ve yarışlarını fena bulmadığımız 1.BLACK CASTLE rakip olarak yazılabilir.


3.AYAK☛ Yarış içi şartlar tamamen 5.KARAMUSTAFA diyor. Form durumu olarak istikrarlı rakipleri olsa da bu mesafede orta-hızlı bir tempoda başlayacak yarışta son düzlüğün seri sprinteri karamustafa kazanacaktır diyor ve BANKO öneriyoruz.


4.AYAK☛ 1.ANANIASHVILI ve 4.GIRL GONE BAD iyi form durumları ile bu koşuda öne çıkardığımız isimlerdir. 5.ARAGONA stili rakibi heva ile inatlaşmazsa şansı artar. 3.SPREAD THE JOY ve 2.SENSİZİM yarışın tersi seyrinde şanslı olacak isimler. Dinçlik yarışlarını iyi yapabilen 9.SELEN KIZIM sigorta olarak kuponlarda bulunsun.


5.AYAK2.DOĞA KANUNU çok tehlikeli bir at olduğunu daha önceki yarışlarında belirtmiştik. Boş kalabileceği her grupta son metrelere kadar direnecektir.


6.AYAK☛ Kalabalık maiden mücadelesinde yarış stilleri oturmamış ve kapalı kutu konumundaki isimlerin ne yapacağı meçhul. Biz önerilen isimler ile şablonumuzu oluşturalım. İlk yarışı görmezden gelin, çimde çok koşacak denilen 3.HARBOUR MASTER bu yarış dahil takibe alınmalı. İstikrarlı 4.I WANNA LEAVE yine tabelanın üst sıralarında yer almaya çalışacak. 2.ERTUHİ HAN önlere erken gelebilirse şansı artar. Sorunları giderilmişse 10.SON OF THE KING bomba yapabilir dikkat. Takip atımız 13.CURADH start sorunundan dolayı stilini koşup liderliği alamadığı için başarılı olamıyor, bugün iç kulvardan eğer düzgün çıkarsa yazmayan herkesi yatırabilir. 15.LAETITA ve 8.RACE MASTER form durumları ile şansı olan diğer isimler. İlk yarışı için hazırlıkları beğenilen 19.TURN THE PAGE yazalım. 9.RUNNER OF DARKNESS son yarışını tekrarlarsa iddialı olur.


ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: GİZLİ
2.AYAK: GİZLİ
3.AYAK: GİZLİ
4.AYAK: GİZLİ
5.AYAK: GİZLİ
6.AYAK: GİZLİ

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

İstanbulda bankolu altılı programı İstanbulda bankolu altılı programı İstanbulda bankolu altılı programı