27 Mart İstanbulda Sağlam Çifteli Altılı

İstanbulda Sağlam Çifteli Altılı

27 Mart İstanbulda Sağlam Çifteli Altılı

İstanbulda Sağlam Çifteli Altılı
 • 1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ahırlar bölgesinde oldukça dillenmiş durumda dikkat. Yarış içi şartlar da AT İSMİ GİZLİ şanslı diyor. Mesafesine dönen AT İSMİ GİZLİ ihmal edilmemeli. Yine önlere yakın gidecek olan AT İSMİ GİZLİ şanslı durumda. AT İSMİ GİZLİ boş kilosundan , AT İSMİ GİZLİ ise binicisinden ötürü yazılabilir.
 • 2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ dikkat, bugün muhtemelen liderliği kolay alıp çok fazla sıkıştırılmadan sonlara kadar önde gelebilecektir. Geriden etkili bir sprint gelmezse bombayı patlatır. Ekürilerden AT İSMİ GİZLİ  için iddialı duyumlar aldık, yazmalıyız. Bu kez binici değiştiren AT İSMİ GİZLİ bizim için güvenilecek bir sigorta olur.
 • 3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ yeterince yarış gördü, form durumunun da iyi olduğunu biliyoruz. Eğer çok büyük bir problemi yoksa bu rakipleri kolayca geride bırakmalıdır. SAĞLAM BANKO
 • 4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu koşuda SAĞLAM BANKO olarak duruyor. Stili rakibinin pek zorlamayacağı yarışta tempoyu belirleyip fotoya emin adımlarla süzülecektir.
 • 5.AYAK: Ekibinin ilk yarışı için iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir. Öne erken düşerse bu mesafede de çıktığı gibi bitirebilecek durumda olan AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olmalı. AT İSMİ GİZLİ ilk yarışı çok beğenilmişti. 1400 metre mesefeyi aşamayacak sınırı olan AT İSMİ GİZLİ bugün yazılmalı.
 • 6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu kez yarış içi şartlardan dolayı çok şanslıdır. Önüne alacağı AT İSMİ GİZLİ sıkıştırmadan kolay giderse virajdan sonra aralarında mücadele edip diğer rakiplerine direnebilirler. AT İSMİ GİZLİ bu aralar sürpriz yarış koşması bekleniyor dikkat. Eski gücünde olmasa da AT İSMİ GİZLİ ihmal edilmemeli. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ bugün mutlaka yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlara eklenmeli.

ALTILI ŞABLONU

 1. AYAK: *****
 2. AYAK: ***
 3. AYAK: *
 4. AYAK: *
 5. AYAK: ****
 6. AYAK: ******

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

İstanbulda Sağlam Çifteli Altılı İstanbulda Sağlam Çifteli Altılı İstanbulda Sağlam Çifteli Altılı İstanbulda Sağlam Çifteli Altılı

https://www.youtube.com/watch?v=qVYovgU0Fw8