23 Nisan İstanbulda Sürpriz Çifteli Bankolar

İstanbulda Sürpriz Çifteli Bankolar

İstanbulda Sürpriz Çifteli Bankolar

1.AYAK☛ Yarışın çok süratli başlayacak olması 5.RAMPAGE , 4.GANANDO SOLO ve 2.CARROT gibi sprinterlerin arasında bir yarış olacağını gösteriyor. Fakat önde rahat kalamayacak olmasına rağmen pistte çok beğenilen 7.VOLTA ‘yı kuponlara eklemekte fayda görüyoruz.


2.AYAK☛ Ayırım yapılmaması gereken bir koşu.


3.AYAK☛ Form tutmaya çalışan 2.BLAZE TO VICTORY bugün tam da aradığı şartları bulmuş durumda. Bugün çıkış yarışını yapabilir. 5.NITROX ise önüne alacağı rakiplerini düzlükte atlatıp sonlarda diğer rakiplerine direnmeye çalışacaktır. 1.ES ROBERO binicisi ile güzel bir uyumu var, sentetikteki tek yarışında pist ıslaktı ve kaçarak başarılı olamayacağını anladı. Bugün uzun düzlük sprinti ile bu rakiplere de diş geçirebilir.


4.AYAK1.SÜLÜNBİKE günün ağır favorisi konumunda. Uygun rakipleri ile kilo farkı da çok yokken yine şartları değerlendirip kazanmalıdır. BANKO


5.AYAK☛ BANKO önereceğimiz isim 5.BOZKARA olacaktır. Bildiğiniz üzere son yarışında çok sert rakibi tuncer yarışında da önerdiğimiz bir isimdir, şart koşarak “tuncer startta kalırsa” şansı çok artar demiştik, nitekim starttan ok gibi fırlayacağı tuttu ve kazandı. Bugün için dişine göre rakipler yanında kilo avantajı var. Tek stili rakibi güldürgüldür acemi aprantisi ile liderlik inadı yapmazsa BOZKARA çıktığı gibi bitirecektir.


6.AYAK☛ 2.MAVİ KILIÇ ilk kez çime çıkıyor olsa da bugün önde pek te rahatsız edileceğini düşünmüyoruz. Eksik koşarsa öncelike devreye 1.FERHAN girebilir, bu atın kazanması için illede çok süratli bir yarış gerekmiyor, kiloya rağmen düzlükte seri ve düzgün sprinti ile sonuca gidebilir. Bu iki at bizim için çok ön plandalar hatta üst koşudaki bozkara ile çiftesi iyi bir ikramiye verebilir. Ufak çapta deneyebilirsiniz. Altılı ganyan için sağlama almak isteyenler virgül sonrası rakipleri değerlendirebilirler.


ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 5,4,2,7

2.AYAK: 1,4,7,2,5,6,8,9

3.AYAK: 2,5,1

4.AYAK: 1

5.AYAK: 5

6.AYAK: 2,1,,,4,5,6

altılı yorumları whatsapp
NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

İstanbulda Sürpriz Çifteli Bankolar

İstanbulda Sürpriz Çifteli Bankolar