13 kasım 2021 Cumartesi İzmir At Yarışı Tahminleri

at yarışı tahminleri

İzmir At Yarışı Tahminleri sizler için gelen en son bilgilerle hazırlandı. Saha duyumları, takip atları ve uzman görüşleri ile hazırlanan detaylı at yarışı yorumları ile altılı kuponlarınıza destek verin.

13 kasım 2021 İzmir At Yarışı Tahminleri

İzmir At Yarışı Tahminleri
13 kasım 2021 İzmir At Yarışı Tahminleri

13 kasım 2021 İzmir At Yarışı Tahminleri

1 Bankolu bol sürprizli program. Günlük at yarışı tahminlerini sitemizden her zaman takip edebilirsiniz. Sahadan öneriler, iddialı isimler, sürpriz ahır önerileri ve takip atları ile hazırlanan yorumları ücretsiz okuyabilirsiniz.

sayfa geçiş

5.Koşu:19:00Handikap 15/DHÖW/Dişi /H2 , 4 ve Yukarı Araplar, 1900 Çim

1.AYAK:  2) Polatli Gülü iyi koşup kazanamasada bu tip gruplarda ilk at olarak yazılmaya devam edecek.  6) Hayat liderliği alabilirse bu rakiplerden sprint yemeden bitirebilir. 9) Uzuncuk Çiçeği’ne dikkat. Formsuz gözüksede koşarım derse bu grubu geçebilir. 5) Bahariye ve 10) Landing yarış içi şartlardan dolayı şanslı olması beklenen diğer isimler.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.

13 kasım 2021 İzmir At Yarışı Tahminleri

sayfa geçiş