4 Nisan İzmir Yarış Bülteni ve Atların Yarış Stilleri

Kaçak ve Sprinter Atlar Hangisi

İzmir Yarış Bülteni ve Atların Yarış Stilleri

İzmir Yarış Bülteni ve Atların Yarış Stilleri

1. Koşu Saat: 13:30 Handikap 15, 4 ve Yukarı Araplar 1400 Kum 

NoAt İsmiYarış Stilleri
1YÜCELİRLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
2VASEEMOrta arka grupta bekleme yapar.
3DUMANOĞLUÖn orta grupta yer alır.
4RÜZGARBERKLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
5CESURAYAKGerilerde bekleme yapar.
6ERTÜRKERÖn orta grupta yer alır.
7KEVİRLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
8GENÇBERKÖn grupta yer bulur.
9ÖZÇOCUKÖn grupta yer bulur.
10KARAŞÖVALYEÖn grupta yer bulur.
11CANLI BEYÖn grupta yer bulur.
12ONDÖRTŞUBATÖn orta grupta yer alır.
13AĞA BABAMÖn orta grupta yer alır.

2. Koşu Saat: 14:00 Maiden/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler 1900 Kum

NoAt İsmiYarış Stilleri
1ATLAS GÜLÜÖn grupta yer bulur.
2GRANDZELALStili henüz oturmamış.
3GROUND STORMÖn orta grupta yer alır.
4İLK BUSEArka grupta bekleme yapar.
5JEZEBELLiderliği alarak yarışır.
6SALTANATIMKoşmamış.
7SILENT RAINOrta arka grupta bekleme yapar.
8SORAYYAOrta arka grupta bekleme yapar.

3. Koşu Saat: 14:30 ŞARTLI 5, 4 ve Yukarı İngilizler 1300 Çim

NoAt İsmiYarış Stilleri
1ATEŞİN KANATLARILiderliği alarak yarışır.
2AVUKATÖn grupta yer bulur.
3STARRY NIGHTÖn grupta yer bulur.
4KARA MEHMETLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
5KHAN OF THE SEAArka grupta bekleme yapar.
6UTKUNUN KIZIEn gerilerde bekleme yapar.
7ATLASHANArka grupta bekleme yapar.

4. Koşu Saat: 15:00 Handikap 16, 3 Yaşlı İngilizler 1200 Çim 

NoAt İsmiYarış Stilleri
1HUMA SULTANLiderliği alarak yarışır.
2BRAVE BABY GIRLLiderliği alarak yarışır.
3ŞÜKRAN HANIMÖn grupta yer bulur.
4KIZIMELAÖn grupta yer bulur.
5BROTHER LIONLiderliği alarak yarışır.
6TEVAZUOrta arka grupta bekleme yapar.
7SPACECRAFTLiderliği alarak yarışır.
8BATTLE ANGELÖn grupta yer bulur.
9MİRANIN GÜLÜÖn grupta yer bulur.

5. Koşu Saat: 15:30 KV-6, 4 Yaşlı Araplar 1900 Çim 

NoAt İsmiYarış Stilleri
1KOCAOĞLANLiderliği alarak yarışır.
2YEĞENİM TOPRAKÖn orta grupta yer alır.
3ADAMIMÖn grupta yer bulur.
4OĞUZ ŞAHEn gerilerde bekleme yapar.
5SİYAHÜZÜMArka grupta bekleme yapar.
6AHMET ALİArka grupta bekleme yapar.
7BEYHAKANÖn grupta yer bulur.
8BİLİRKİŞİÖn orta grupta yer alır.
9ES ESMERİMEn gerilerde bekleme yapar.
10HÜKMEDİCİÖn grupta yer bulur.
11MUSLİH AĞAArka grupta bekleme yapar.
12SALİH DAYIÖn grupta yer bulur.
13TUNÇ SİPERİArka grupta bekleme yapar.

6. Koşu Saat: 16:00 ŞARTLI 4/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar 1600 Kum

NoAt İsmiYarış Stilleri
1BEATRİSArka grupta bekleme yapar.
2ÖZÜMCANOrta arka grupta bekleme yapar.
3ESMERGÖZArka grupta bekleme yapar.
4MEYSCANOrta arka grupta bekleme yapar.
5GÜL YELELİOrta arka grupta bekleme yapar.
6HANIM SULTANLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
7NADİDEGÜLÖn orta grupta yer alır.
8HADRAKIZLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
9ORKİArka grupta bekleme yapar.
10LOLAN GÜZELİÖn grupta yer bulur.
11MENEM NENELiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
12KIZIMDERYAArka grupta bekleme yapar.

7. Koşu Saat: 16:30 KV-9, 3 Yaşlı İngilizler 1400 Kum

NoAt İsmiYarış Stilleri
1BLACK PHANTOMLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
2NO REGRETÖn orta grupta yer alır.
3RASTGOÖn grupta yer bulur.
4MAGIC ROCKLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
5SKY BUSStili henüz oturmamış.

8. Koşu Saat: 17:00 Maiden/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler 1900 Kum

NoAt İsmiYarış Stilleri
1BEAUTIFUL HOUSEÖn grupta yer bulur.
2ÇİĞDEMİN RÜZGARIÖn grupta yer bulur.
3KIZIM RENGİNArka grupta bekleme yapar.
4LOQUACIOUSStili henüz oturmamış.
5MAGIC STARLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
6MÜRÜVVET SULTANOrta arka grupta bekleme yapar.
7OSAKALiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
8QUEEN AKARCAÖn grupta yer bulur.

9. Koşu Saat: 17:30 Handikap 14/Dişi, 4 ve Yukarı İngilizler 1900 Kum

NoAt İsmiYarış Stilleri
1JAK VJETARÖn grupta yer bulur.
2FİRDES TAYOrta grupta yer alır.
3İNCİNİN KIZILiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
4GALLOP TO WINÖn veya orta grupta yer alır.
5MISS DADAŞEn gerilerde bekleme yapar.
6ONUROrta arka grupta bekleme yapar.
7KEEP ON DREAMINGÖn grupta yer bulur.
8SONYAPRAKÖn grupta yer bulur.
9CİHANGÜLOrta arka grupta bekleme yapar
10JESSAMINEArka grupta bekleme yapar.
11SANTORONI GIRLÖn grupta yer bulur.
12BOSNALI KIZÖn grupta yer bulur.
13RED REALOrta arka grupta bekleme yapar.
14NATIVE FAIREn gerilerde bekleme yapar.

Whatsapp iletişim linkimiz
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Yıldızlı bülten’de yayımlanan atların yarış stilleri hakkındaki konumuz ilgili istatistiki veriler ve yarışları izleyerek hazırlanmıştır. Genel olarak son 3 yarışındaki yarış içi gidişattaki yerleri dikkate alınır. Startta kalma veya yarış içi talihsizlikler dikkate alınmaz. Sadece bilgi amaçlıdır. Yarış içi stillerin kesinliği yoktur. Alıntı yapılarak dahi paylaşılması, dağıtılması veya herhangi bir sitede kullanılması yasaktır.

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

İzmir Yarış Bülteni ve Atların Yarış Stilleri İzmir Yarış Bülteni ve Atların Yarış Stilleri İzmir Yarış Bülteni ve Atların Yarış Stilleri İzmir Yarış Bülteni ve Atların Yarış Stilleri İzmir Yarış Bülteni ve Atların Yarış Stilleri İzmir Yarış Bülteni ve Atların Yarış Stilleri İzmir Yarış Bülteni ve Atların Yarış Stilleri