25 Mart İzmirde Çok Sürpriz Tüyolar

İzmirde Çok Sürpriz Tüyolar

25 Mart İzmirde Çok Sürpriz Tüyolar ile bomba altılı tahmini

İzmirde Çok Sürpriz Tüyolar

1.AYAK: Takip atımız bu kez pisti kuru bulursa AT İSMİ GİZLİ bomba gelebilir dikkat. Diğer takip atımız AT İSMİ GİZLİ de bugün ters koşabilir. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ diğer rakipleridir.

2.AYAK: Kısa mesafede birçok süratli isim mevcut. Yarışın erken süratleneceği bu koşuda öndeki isimlerin de şanssız olduğunu söyleyemeyiz zira etkili son verebilecek pekte bir at bulunmuyor. Sıralamamız şablondadır.

3.AYAK: Bu kez ön gruptaki isimlerin sabırsız gidişlerinden dolayı güçlü ve formda isimler arasında birincilik mücadelesi olacağını düşünüyoruz. Aprantilere arasındaki bu koşuda AT İSMİ GİZLİ , AT İSMİ GİZLİ , AT İSMİ GİZLİ  ve AT İSMİ GİZLİ arasından hata yapmayan muhtemelen kazanacaktır.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ rakiplerden üstünlüğü tartışılmaz fakat son yarışında aşırı güvenilirken lehine şartlarda kaybetti. Bugün yarışı süratlendirecek atlar da yok. Rakipler kendisine göre çok uygun oluşundan, ağır tampoya göre ön gruba yakın gitmesi gerektiğinin bilincide olduğundan yine çok şanslı fakat son yarışına bakıp gözü kapalı güvenmek riskli olur. Tek ciddi rakip olarak AT İSMİ GİZLİ önereceğiz zira önde bom boş vaziyette biraz da avans alırsa yakalanmayabilir.

5.AYAK: Koşunun çok ağır tempoda başlayacağını öngördüğümüzden AT İSMİ GİZLİ rakiplerine göre bir adım önde değerlendirilmelidir. AT İSMİ GİZLİ kazanma karakterine rağmen yüksek kapasitesi ve formda oluşu ile mutlaka yazılmalı.

6.AYAK: Son yarışında iddialı önerilen ve görüntü olarak ta ben kazanırım dedirten AT İSMİ GİZLİ pist değişikliğinden dolayı yarıştan çıkmıştı. Bugün için yağmur beklenmediğinden pist değişikliği de muhtemelen olmayacaktır. Sürpriz yapmaya yakındır dikkat. En ciddi rakibinin ise kalite ve kazanma karakteri olarak farklı duran AT İSMİ GİZLİ olacağını düşünüyoruz, daha ciddi gruplarda bile yazılan bir at olup bu grupta eksik koşmaması gerekir.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: ****
  2. AYAK: *****
  3. AYAK: *****
  4. AYAK: **
  5. AYAK: **
  6. AYAK: **

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

İzmirde Çok Sürpriz Tüyolar İzmirde Çok Sürpriz Tüyolar İzmirde Çok Sürpriz Tüyolar