19 Mart izmirde sağlam bankolu altılı

izmirde sağlam bankolu altılı

izmirde sağlam bankolu altılı

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ‘nun bu şartlarda çok etkili koşması bekleniyor. Bu aralar bomba beklenen AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun. Yine takip atlarımızdan AT İSMİ GİZLİ  ve mesafeyi biraz kısaltabilirse AT İSMİ GİZLİ sürpriz şansı olan isimler.

2.AYAK: Öne çıkrılabilecek farklı gözüken bir ismin olmadığı koşuda sürpriz sonuç çıkabilir. Şablon sıralamamızı dikkate alınız.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ne zaman geçilecek diye konuşuluyor ama alehine şartlarda bile eksik koşmayıp direnebilen kalitesi ile bugün de kazanacaktır. Yarış içi şartların da lehine gelişeceğinden kaybetmesi çok zor gözüküyor. SAĞLAM BANKO

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ  ve AT İSMİ GİZLİ arasında bir koşu olmasını bekliyoruz. Muhtemelen belirleyecekleri tempo ile son düzlükte de ayrılmayacaklardır.

5.AYAK: Öne çıkrılabilecek farklı gözüken bir ismin olmadığı koşuda sürpriz sonuç çıkabilir. Şablon sıralamamızı dikkate alınız.

6.AYAK: Yarışın çim piste olmasına rağmen iyi hazırlıkları ile ilk sıradan önereceğimiz isim AT İSMİ GİZLİ olacaktır. İzmirde yağışın devam etmesi muhtemel olduğundan pistler değişirse şansının katlanacağını söyleyebiliriz. AT İSMİ GİZLİ bugün ters koşabilir. Kazanma karakteri zayıf olsa da gruptan farklı gözüken AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: ****
  2. AYAK: *****
  3. AYAK: *
  4. AYAK: **
  5. AYAK: *****
  6. AYAK: ***

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

izmirde sağlam bankolu altılı

izmirde sağlam bankolu altılı izmirde sağlam bankolu altılı izmirde sağlam bankolu altılı

izmirde sağlam bankolu altılı