26 Mart İzmirde Sürpriz Bankolu Altılı Kuponu

Sürpriz Bankolu Altılı Kuponu

Sürpriz Bankolu Altılı Kuponu

 • 1.AYAK: Neredeyse tamamı süratli taylardan oluşan bu koşuda mesafe çoğuna uzun bile gelebilir. Tamamen taktiklerin değişeceği ve muhtemelen binicilerin doğaçlama gideceği şartlarda her sonuca açık bir yarış olacaktır.
 • 2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ   kısa sprintini ayarlayabilirse bu grupta etkili olur. Bu aralar çok değişen AT İSMİ GİZLİ  binici tercihlide olunca el mecbur yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ   bu pistte başka koşar, bugün de lehine şartlarda mücadele edecek dikkat. İyi durumu devam eden AT İSMİ GİZLİ  ihmale gelmez. Yarışın çok süratli geçeceğini düşünmüyoruz ama olurda erken süratlenirse diye AT İSMİ GİZLİ  sigorta amaçlı eklenebilir.
 • 3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ  kendisine göre uygun grupta çok şanslı fakat bu binici ile uyumsuz olabileceği ve stili rakibinden dolayı rakip yazmak durumundayız. AT İSMİ GİZLİ  , AT İSMİ GİZLİ   ve AT İSMİ GİZLİ  mutlaka yazalım.
 • 4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ  ara sonrası muhteşem dönüşü oldu, fakat bugün için yarış içi şartlar AT İSMİ GİZLİ  yarayacak. AT İSMİ GİZLİ  kilo ağır olsa da yerinde yürürse yine kazanabilir. AT İSMİ GİZLİ  ve AT İSMİ GİZLİ  boş kiloları ile ters koşabilirler.
 • 5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ  bugün boş kalacağı için mesafeyi biraz kısaltma şansı olacak. Bu gidişatta büyük ihtimalle kazanacaktır. Sadece kalite olarak farklı gözüken AT İSMİ GİZLİ  yarışın önlerde takip ederse rakibini yakalama şansı olabilir.
 • 6.AYAK: İyi durumunu yarışlara henüz taşıyamayan takip atımız AT İSMİ GİZLİ  izmire iddialı getirildi. Yarışın ağır gidecek olmasından dolayı gücünü mesafeye yayabileceğini düşünüyoruz. SÜRPRİZ BANKO olarak yazılabilir veya altılı oynamayanlar için cazip bahislerde kullanılabilir.

ALTILI ŞABLONU

 1. AYAK: *****
 2. AYAK: ****
 3. AYAK: ***
 4. AYAK: ****
 5. AYAK: **
 6. AYAK: *

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

Sürpriz Bankolu Altılı Kuponu
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Sürpriz Bankolu Altılı Kuponu Sürpriz Bankolu Altılı Kuponu

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8