21 Mart İzmirde Sürpriz Bankolu Altılı Kuponu

İzmirde Sürpriz Bankolu Altılı Kuponu

İzmirde Sürpriz Bankolu Altılı Kuponu

İzmirde Sürpriz Bankolu Altılı Kuponu

1.AYAK: Günün en zor koşusu olacak, özellikle AT İSMİ GİZLİ dikkat, bugün yarın kazanır denilen safkan için aprantisi idare edebilirse hem kendine hem aprantisine ilk birinciliğini getirebilir. Kazanırsa ilk ayaktan herkesi yatırabilir. Rakip sıralaması şablondadır.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ çok etkili olmasını bekliyoruz. Arası olsa da dinçlik performansı her zaman mükemmel olsan safkan bugün çıktığı gibi bitirebilir dikkat. Yüksek kazanma karakteri ile AT İSMİ GİZLİ rakip olabilir. Mükemmel formu ile AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Ön grupta yer bulacak olan AT İSMİ GİZLİ şansını inkar edemeyiz. AT İSMİ GİZLİ bu grupta sigorta.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartların lehine olduğu bu koşuda kazanmaya yakındır. BANKO YAZILABİLİR. İl il dolaşıp başarı arayan AT İSMİ GİZLİ sonunda izmirde kalmayı tercih etti, nispeten başarılı olsa da sert gruplara takıldığını söleyebiliriz. Bugün öndeki rakibinin hata yapmasını bekleyecektir. Sağlam kuponlara eklenebilir.

4.AYAK: Kesinlikle çok at yazılması taraftarıyız. Arası olan güçlü sprinterler var bu pisti dört gözle bekliyorlar ama yarışın temposu ağır geçeceğinde sprinterlere şans kalmayabilir. Öndeki az şans verilen isimlerden bir sürpriz gelebilir. Riske girmemek ve rahat izlemek için şablon sıralamasını dikkate alınız.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bildiğiniz üzere yakın takip ettiğimiz bir isim. Sert gruplarda da önermiştik, gücü kapasitesi bu rakiplerinden üstün olduğunu söyleyebiliriz, fakat son yarışında da dediğimiz gibi tam bir orta mesafe atı olduğundan uzayan mesafeler bizim için hep soru işareti oluyor. Normal şartlarda bu gruba geçilmemesi gerekir ama mesafeden dolayı rakip olarak AT İSMİ GİZLİ önereceğiz. Uzunu sevmese de bugün boş kalacağı için mesafeyi kısaltma şansı var. Bir de son yarışında geçildiği AT İSMİ GİZLİ yazarsak burayı geçebiliriz.

6.AYAK: Önceki yarışında hedef yaptığını belirttiğimiz AT İSMİ GİZLİ iyi koşup kazanamamıştı. Bugün cazipliği gitse de yinede favori olmadığını görüyoruz. SÜRPRİZ BANKO olarak yazılabilir.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: *****
  2. AYAK: ****
  3. AYAK: *
  4. AYAK: ******
  5. AYAK: ***
  6. AYAK: *

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

İzmirde Sürpriz Bankolu Altılı Kuponu İzmirde Sürpriz Bankolu Altılı Kuponu İzmirde Sürpriz Bankolu Altılı Kuponu