8 Nisan İzmir Kaçak ve Sprinter Atlar Hangisi

Kaçak ve Sprinter Atlar Hangisi

Kaçak ve Sprinter Atlar Hangisi

Kaçak ve Sprinter Atlar Hangisi

1. Koşu Saat: 13:30 Maiden/Dişi, 4 Yaşlı Araplar 1400 Kum

NoAt İsmiYarış Stilleri
1AKÇATIÖn grupta yer bulur.
2ANIL PRENSESÖn veya orta grupta yer alır.
3BELİNAY SULTANÖn grupta yer bulur.
4HARLAKÖn grupta yer bulur.
5JETKIZLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
6KIZIM ELİFArka grupta bekleme yapar.
7KÜÇÜK SAVALANAOrta grupta yer alır.
8KÜÇÜKGÖKSÜNÖn grupta yer bulur
9MANOLYAÖn veya orta grupta yer alır.
10ÖPBENİÖn veya orta grupta yer alır.
11ZENGİNGÜZELStili henüz oturmamış.

2. Koşu Saat: 14:00 SATIŞ 1, 3 Yaşlı İngilizler 1900 Kum

NoAt İsmiYarış Stilleri
1KARADAYIMStili henüz oturmamış.
2BEST OLIVEStili henüz oturmamış.
3MELOSHLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
4ANGEL PEARLÖn veya orta grupta yer alır.
5MADEN DUMANIÖn veya orta grupta yer alır.

3. Koşu Saat: 14:30 ŞARTLI 5, 3 Yaşlı İngilizler 2000 Çim

NoAt İsmiYarış Stilleri
1SON NOKTAÖn veya orta grupta yer alır.
2BRAVE RUNNERÖn veya orta grupta yer alır.
3DEMENTEDLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
4IRON HEARTEDArka grupta bekleme yapar.
5CRAZY LIONÖn grupta yer bulur.

4. Koşu Saat: 15:00 KV-6, 4 ve Yukarı İngilizler 2000 Çim

NoAt İsmiYarış Stilleri
1PERFECT RUNNERÖn grupta yer bulur.
2AĞA DADAŞÖn veya orta grupta yer alır.
3BAŞ BELAEn gerilerde bekleme yapar.
4BÖRÜÖn grupta yer bulur.
5KOÇULAŞÖn grupta yer bulur.
6KÖREBEArka grupta bekleme yapar.
7MORTODELAÖn veya orta grupta yer alır.
8TREVI FOUNTAINLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
9WOUNDEDLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
10CRIMINALÖn grupta yer bulur.
11ŞİRİNLADYÖn veya orta grupta yer alır.
12OGHUZALPArka grupta bekleme yapar.
13STEEL CLAWÖn grupta yer bulur.

5. Koşu Saat: 15:30 Handikap 15/Dişi, 4 ve Yukarı İngilizler 1800 Çim

NoAt İsmiYarış Stilleri
1ÇAKIRIN KIZIYarışın temposuna göre her yerde olabilir.
2GALVATRONÖn veya orta grupta yer alır.
3WALTZ GOES ONArka grupta bekleme yapar.
4MEVSİMÖn veya orta grupta yer alır.
5ARK ROYALÖn veya orta grupta yer alır.
6MYSTICAL VICTORYOrta grupta yer alır.
7ŞEHRİBANEn gerilerde bekleme yapar.
8AGE OF HEARTSÖn grupta yer bulur.
9FEARLESS FLAMELiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
10PRENSES BESOArka grupta bekleme yapar.
11ELİRA SULTANLiderliği alır veya tempoya göre bekler.
12WONDERFULLOrta arka grupta bekleme yapar.
13SCRAPPER GIRLÖn grupta yer bulur.
14THE BEST SİMGEArka grupta bekleme yapar.
15NATIVE FAIRArka grupta bekleme yapar.

6. Koşu Saat: 16:00 KV-7, 4 ve Yukarı Araplar 2000 Kum

NoAt İsmiYarış Stilleri
1ILDIRLIÖn veya orta grupta yer alır.
2SURŞAHİNİLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
3BÜTÜNAYÖn grupta yer bulur.
4MY SULTANÖn grupta yer bulur.
5ÖZERDİNÇLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
6ÇALTEPEArka grupta bekleme yapar.
7SELİMABİEn gerilerde bekleme yapar.

7. Koşu Saat: 16:30 Maiden/Dişi, 4 Yaşlı Araplar 1400 Kum

NoAt İsmiYarış Stilleri
1AYŞİLLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
2BAHARİYEÖn veya orta grupta yer alır
3BALPINARIÖn grupta yer bulur.
4BENİM KAYAMEn gerilerde bekleme yapar.
5DİYARANAEn gerilerde bekleme yapar.
6HARABALILiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
7NİKOŞÖn veya orta grupta yer alır.
8SABAHAT SULTANStili henüz oturmamış.
9ŞEBNEM HANIMArka grupta bekleme yapar.
10TAYAStili henüz oturmamış.
11UÇAN PRENSESÖn grupta yer bulur.

8. Koşu Saat: 17:00 ŞARTLI 3, 5 ve Yukarı Araplar 1200 Kum

NoAt İsmiYarış Stilleri
1ERGÜÇLÜLiderliği alarak yarışır.
2YÜCELİRÖn grupta yer bulur.
3AKALPLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
4GOLDEN KINGLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
5RÜZGARBERKLiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
6TRAKYALIÖn grupta yer bulur.
7YOLDAŞHANÖn veya orta grupta yer alır.
8TAHTALIÖn veya orta grupta yer alır.

9. Koşu Saat: 17:30 Handikap 15, 4 Yaşlı Araplar 1200 Çim

NoAt İsmiYarış Stilleri
1DENİZ KURDULiderliği alarak yarışır.
2POLATLI GÜLÜOrta arka grupta bekleme yapar.
3DUMRULLiderliği alarak yarışır.
4BURSA EFESİÖn grupta yer bulur.
5BAY HABERÖn grupta yer bulur.
6KARAÇULHAÖn grupta yer bulur.
7KOMŞU ÖZCANÖn grupta yer bulur.
8BEYHAKANÖn veya orta grupta yer alır.
9MİLASBERKÖn grupta yer bulur.
10ARSLAN KRALİÇEÖn veya orta grupta yer alır.
11BUDAKLILiderliği alır veya ön grupta yer bulur.
12ELİTCANÖn grupta yer bulur.
13HAŞİM OĞLULiderliği alarak yarışır.
14AKSİ SEDAÖn grupta yer bulur.
15SERİN DALGAEn gerilerde bekleme yapar.
16PRENSES ÖZGÜLEn gerilerde bekleme yapar.

Whatsapp iletişim linkimiz
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Yıldızlı bülten’de yayımlanan atların yarış stilleri hakkındaki konumuz ilgili istatistiki veriler ve yarışları izleyerek hazırlanmıştır. Genel olarak son 3 yarışındaki yarış içi gidişattaki yerleri dikkate alınır. Startta kalma veya yarış içi talihsizlikler dikkate alınmaz. Sadece bilgi amaçlıdır. Yarış içi stillerin kesinliği yoktur. Alıntı yapılarak dahi paylaşılması, dağıtılması veya herhangi bir sitede kullanılması yasaktır.

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

Kaçak ve Sprinter Atlar Hangisi

Kaçak ve Sprinter Atlar Hangisi Kaçak ve Sprinter Atlar Hangisi Kaçak ve Sprinter Atlar Hangisi Kaçak ve Sprinter Atlar Hangisi Kaçak ve Sprinter Atlar Hangisi Kaçak ve Sprinter Atlar Hangisi