6 Nisan Kocaeli Altılısı Çifte Banko

Kocaeli Altılısı Çifte Banko

Kocaeli Altılısı Çifte Banko

Kocaeli Altılısı Çifte Banko
 1. AYAK: Grubun kaliteli ismi 1.MAKRIKÖY bugün stili rakipleri olsa da önde pek rahatsız edilmeyecek, kiloya rağmen bitirebilir. Son yarışlarında mükemmel koşarak form durumunu ispatlayan 4.YOLKIRAN ilk 3 te giderek düzlükte rakiplerini atlayıp sprinterlere direnmeye çalışacaktır. 6.EFEBERK ise sprint kontejanından yazılması gereken isimdir.
 2. AYAK: 5.AKDAĞ FIRTINASI bu aralar sürpriz beklediğimiz isimdi. İyi koşarak form tuttuğunu gösteriyor. Yarış pek süratlenmeyecek ama 4.SENNA ön gruba yakın giderse yine şanslı olur. Bu şartlarda 6.GAUDİ çok koşar dikkat. Canı istediğinde rakip tanımayan 2.RASİM KAPTAN ihmal gelmez.

 3. AYAK: Çok ilginç bir yarış olacak. Çünkü 1.ÜNLÜOĞLU bırakın liderliği almayı önlerde bile giden rakibi olmadığından arap atı temposunda kafayı alıp gidecektir. Fakat tek sıkıntı 1200’cü olan atın 2000’de koşmasıdır. Yinede bu tempoda mesafeyi çok çok kısaltırsa ayakta kalıp kazanma şansı olduğundan ilk sırada öneriyoruzama yakalanırsa tüm rakiplerinin şanslı olacağını söyleyebiliriz.

 4. AYAK: 1.SEA BREEZE kalite güç ve form bakımından ön plana çıkıyor fakat bu aralar çok formda olan ciddi rakipleri var. 2.INDIAN SONATA önündeki rakipleri düzlükteki uzun sprinti ile geçmeyi başarabilen bir isim. Bugün de favoriyi yıkabilir. 4.JUST DIAMOND ise sürekli üzerine katarak ilerliyor. Lehine gelişecek şartlarda iddialı olabilir.

 5. AYAK: Bu kez mesafesine dönen 1.BABACANDIR lehine şartlarda yarışacak. Ön gruba yakın giderken biraz teşvik isteyecek elbet fakat binicisi bunu sağlayacak güçtedir. Sonlarda da biraz dayanıklılık gösterip rahatlıkla kazanabilir. BANKO

 6. AYAK: 7.SUMMER BOY ikinciliklerine bakarsak kazanma özürlü zannederiz ama yarışlarında net olarak boş kalmadığı ve yağmura takıldığını görüyoruz. Bugün lehine gelişecek şartlarda extra stili dışı koşan bir rakibi çıkmazsa bu yarışta çıktığı gibi bitirmesini bekliyoruz. BANKO  ALTILI ŞABLONU
  1.AYAK: 1,4,6
  2.AYAK: 5,4,6,2
  3.AYAK: 1,2,3,4,6,5
  4.AYAK: 1,2,4
  5.AYAK: 1
  6.AYAK: 7

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

Kocaeli Altılısı Çifte Banko Kocaeli Altılısı Çifte Banko