2 Nisan Kocaelinde İlk Ayaktan BANKO ile başlayın

Kocaelinde İlk Ayaktan BANKO

Kocaelinde İlk Ayaktan BANKO

Kocaelinde İlk Ayaktan BANKO
 1. AYAK: Süratli geçmesini beklediğimiz yarışta AT İSMİ tam da aradığı şartları bulduğunu söyleyebiliriz. Artan formu ile bu rakipleri geride bırakacaktır diyor ilk ayaktan BANKO öneriyoruz.

 2. AYAK: Kazanmakta zorlanan isimlerin bir araya geldiği koşuda değişen binicisi ile AT İSMİ bombayı patlatabilir dikkat. Kazanma karakteri düşük olsa da her an yarış kazanabilecek rakiplerini şablonda sıraladık.

 3. AYAK: AT İSMİ binicisi erken hamle yapıp liderliği alırsa fotoya kadar bu rakiplere direnir. Aksi halde burası karışır. Kapatmak mantıklı seçenek.

 4. AYAK: Neredeyse tamamı önde gitmeyi seven isimlerin oluşturduğu bu koşuda ibre AT İSMİ kayıyor. Bugün koşarım derse bu şartlarda kolay bile kazanabilir. Aksi halde öndeki isimlerden AT İSMİ ve AT İSMİ  devreye girerler.

 5. AYAK: AT İSMİ nispeten daha sert rakiplerle mücadele etmiş bir isim. Bugün şartlar alehine olacağı için kazanma şansı azabilir. Bu durumda rakip olarak son haftalarda çıkışa geçen ve sahada konuşulan AT İSMİ  yazalım.

 6. AYAK: Yarışta çok süratli isimler var. Mesafede kısa olduğundan liderliği almak için gayret gösterecekler. Bu durum en çok AT İSMİ yarayacaktır. Sprint mesafesini güzel ayarlarsa bizce kazanmaya yakındır. AT İSMİ kilo kaldırabilen bir isim. Bu şartlarda olmazsa olmazımızdır. AT İSMİ iyi form durumu ile yine etkili olabilir. Sabırlı bir biniş ile AT İSMİ  sürpriz yapabilir.

ALTILI ŞABLONU

 1. AYAK: *
 2. AYAK: *****
 3. AYAK: ******
 4. AYAK: ****
 5. AYAK: **
 6. AYAK: ****

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

2 Nisan Kocaelinde İlk Ayaktan BANKO ile başlayın

2 Nisan Kocaelinde İlk Ayaktan BANKO ile başlayın 2 Nisan Kocaelinde İlk Ayaktan BANKO ile başlayın

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8