Risk sevenlere SÜRPRİZ BANKO 4 ekim İZMİR

4 ekim İZMİR

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ muhtemelen lehine gelişecek olan şartlarda eğer sprint mesafesini ayarlarsa bu koşuda sürprizi yapacaktır. SÜRPRİZ BANKO olarak riski sevenlere öneriyoruz.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yarış performansları olarak öne çıkarılan isimler.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ kendisine göre uygun grupta mutlaka iyi koşar ama kazanma karakteri zayıf olduğundan rakip önermek durumundayız. Kalite olarak en yakın olan AT İSMİ GİZLİ , formunu arttıran AT İSMİ GİZLİ ve yarış gören AT İSMİ GİZLİ yazılmalı.

4.AYAK: Çok iyi hazırlandığı bu koşuda AT İSMİ GİZLİ zincirleri kırabilir. Eksik koşarsa öncelikle AT İSMİ GİZLİ devreye girer. Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Takısal destekli takip atımız AT İSMİ GİZLİ bu kez farklı koşacaktır. Çok sürprizde ise kum tercihli gelen AT İSMİ GİZLİ yazalım.

5.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ sahada hemen herkesin bankosu konumunda. Uygun rakipler yanında bunu başarabilir. Rakip olarak öncelikle AT İSMİ GİZLİ önerilirken iyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ bu yarış dahil takibe alınmalı. Çok sürpriz takip atımız AT İSMİ GİZLİ son yarışında iyi koşarak form durumunu kanıtladı. Bugün bomba yapma ihtimali vardır. Son olarak idmanlarda iyiye gittiğinde bu tip gruplarda iş yapabilecek olan AT İSMİ GİZLİ kuponlara ekleyelim.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ***
3.AYAK: ***
4.AYAK: ****
5.AYAK: ****
6.AYAK: ****

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.