Riskli BANKO bursa ilk ayak tek

5 ekim bursa bankolu altılı

1.AYAK: Mesafeyi idareli kullanabilirse AT İSMİ GİZLİ yarıç içi avantajlarını da değerlendirip kazanabilir. Risk severlere ilk ayak BANKO olarak öneriyoruz.

2.AYAK: Bursaya gelince genelde iyi rakiplere çarpılan AT İSMİ GİZLİ için bugün grup nispeten uygundur. Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ kuponlara ekleyelim.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ yarış içi performansı ile daha iyi yerlere gelebileceğini gösterdi. Bugün de birhayli ön planda fakat bizce önlerde rahat gittiği yarışlarda tehlikeli olabilecek AT İSMİ GİZLİ kuponlara eklenmeli. Henüz gücünü koşmayan AT İSMİ GİZLİ beklenmedik bir zamanda bomba yapacak sağlam kuponlara eklemekte fayda var. AT İSMİ GİZLİ ise bu koşunun sigortası olur.

4.AYAK: Bizce deliksiz kapatılması gereken bir koşu. Start sorunu olan, gücünü yansıtamayan bir çok kapalı kutu isim var. Çıkarttığınız attan yatmamak için kapatmak mantıklı seçenek.

5.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

6.AYAK: Kısa ara sonrası toparlanan AT İSMİ GİZLİ dinçlikle sürpriz yapabilir. AT İSMİ GİZLİ pistte çok beğeniliyor. Çim pistte mesafesine dönen AT İSMİ GİZLİ bomba köşesinden yazılmalı.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: **
3.AYAK: ****
4.AYAK: ********
5.AYAK: ****
6.AYAK: ***

Wahatsapp Iletisim 1

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.