Sağlam bankolu 29 EKİM ANKARA altılısı

y29 EKİM ANKARA altılısı

1.AYAK: Neredeyse önerilmeyen at yok gibi. Bunların arasında AT İSMİ GİZLİ muhteşem hazırlıkları ile bugün çok konuşuluyor. Yinede ilk ayaktan riske girmemek için önerilen tüm isimleri ekleyelim.

2.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

3.AYAK: Rakipler uygun olsa da kilo alan AT İSMİ GİZLİ yanına bu aralar farklılaşan görüntüsü ile çok koşar denilen AT İSMİ GİZLİ yazalım. Yarış içi şartlardan dolayı AT İSMİ GİZLİ ‘da şanslıdır.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ yarışlarında özellikle son düzlükte etkili ve seri bir sprinte sahip, bu sayede rakiplerine direnme gücü veya sprint şansı tanımıyor. Kendisini tanıyan binicisi idaresinde yine kazanmaya yakındır. SAĞLAM BANKO

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ için iddialı duyumlar aldık fakat piste nasıl uyum sağlayacağı merak konusu. Diğer rakipleri şablondadır.

6.AYAK: İyi durumu ile bu tip gruplarda her zaman ön planda değerlendirilmesi gereken AT İSMİ GİZLİ favorimiz. Güçlü isim AT İSMİ GİZLİ yarış içinde iyi idare edildiğinde her zaman söz hakkına sahip olur. Mesafe ayırt etmeyen AT İSMİ GİZLİsürprize hazır.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ******
2.AYAK: *****
3.AYAK: ***
4.AYAK: *
5.AYAK: ****
6.AYAK: ***

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.