Sağlam Bankolu Bursa Altılı Yorumları 8.03.2021

Sağlam Bankolu Bursa Altılı Yorumları

Sağlam Bankolu Bursa Altılı Yorumları

**** ****** *****

2. Koşu Saat: 15:00 Handikap 17, 4 ve Yukarı İngilizler 1900 Kum

Çok sürpriz konumda olan AT İSMİ GİZLİ dikkat. Gördüğü yarışlar sonrası toparlanmış vaziyeti dikkat çekiyor, bu aralar bomba yapabilir. AT İSMİ GİZLİ bu tip gruplarda mutlaka etkili sonuçlar alıyor, iyi ahır bakımı ile bugün de yazılmalı. Yarışın gelişecek muhtemel ağır temposu AT İSMİ GİZLİ uymasa da belki erken süratlenir diye yazmak lazım zira grubun en bitirici sprinterini ihmal edemeyiz.

AT İSMİ GİZLİ kısada ve uzun da denendi ama bir türlü beklenileni veremedi, önlere erken gelme arzusu sonucu dışarda kalarak rakiplerinden fazla koşması başarısını engelliyor, formda olan safkan bugün için ağır tempodan dolayı öne kolay gelebilirse sürpriz şansı artar. İdmanlarında dikkat çeken AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Son olarak AT İSMİ GİZLİ yazalım, önceki yarışlarında da dediğimiz gibi sürekli iyi koşan safkan kazanamasa da mücadelenin içinde olduğundan kendini yazdırıyor.

3. Koşu Saat: 15:30 Handikap 15/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler 1900 Kum

Bu mesafelerde etkili olması beklenen AT İSMİ GİZLİ dikkat bu gruba fazla bile gelebilir. Starta girme problemi giderilen AT İSMİ GİZLİ artık iyi gruplarda da adını duyuracaktır. AT İSMİ GİZLİ nispeten uygun grupta sevdiği şartlarda yine iddialı olacaktır.

4. Koşu Saat: 16:00 Maiden/Dişi, 4 Yaşlı Araplar 1800 Kum 

Gruptan üstün olmalarına karşın sürekli geçilecek rakip bulabilen AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yine el mecbur yazıyoruz. Bunların ayarında olmasa da form olarak göze batan ve bu aralar çıkış yakalayan AT İSMİ GİZLİ formsuz jokeyden kurtulup tecrübeli aprantisi ile bugün sürpriz yapmaya çalışacaktır.

5. Koşu Saat: 16:30 KV-8, 3 Yaşlı İngilizler 1400 Kum

Bugün tam mesafesine çıkan AT İSMİ GİZLİ için rakipler de birhayli uygun. Fakat kendisi gibi süratli ve liderliği ısrarla isteyecek olan owerti işleri değiştirebilir. Bu durumda erken süratlenecek yarışı giderek form tutan AT İSMİ GİZLİ lehine çevirebilir.

6. Koşu Saat: 17:00 ŞARTLI 4, 4 ve Yukarı İngilizler 1300 Kum

AT İSMİ GİZLİ ara sonrası yeteri kadar yarış görüp nefes açtı, son yarışından sonra da giderek arttırdığı formunu çalışmalarında belli etti, stili rakipleri olsa da ısrarla liderlik istemeyeceklerdir. Bu durumda çıktığı gibi bitirmesi muhtemel olduğundan BANKO yazılabilir.

7. Koşu Saat: 17:30 Handikap 14, 4 ve Yukarı Araplar 1800 Kum

Günün zorlu son ayağında öne çıkan isim olmadı. Genellikle urfa gibi sırası gelenin yarış kazandığı kısmen yaşlı atların mücadelesinde altılı ganyan kuponları için sıralamamız şablondadır.

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sağlam Bankolu Bursa Altılı Yorumları
Whatsapp iletişim linkimiz

Sağlam Bankolu Bursa Altılı Yorumları

Sağlam Bankolu Bursa Altılı Yorumları