19 Mart Sağlam Bankolu Kocaeli altılı kuponu

Sağlam Bankolu Kocaeli altılı kuponu

Sağlam Bankolu Kocaeli altılı kuponu

1.AYAK: Mesafe tecrübesi bulunan ve yarış içi lehine şartları değerlendirecek olan AT İSMİ GİZLİ kuponlara öncelikle yazalım. Rakip olarak kilosuna rağmen AT İSMİ GİZLİ mutlaka değerlendirilmeli. Bu pistin olmazsa olmazı AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Yarış bitti derken tekrar canlanıp sprintin katlayan AT İSMİ GİZLİ mesafe ters olsa da bugün iddialı olacaktır. AT İSMİ GİZLİ bu aralar sürpriz hazırlığında. AT İSMİ GİZLİ bu şartlarda ihmal edilmemeli. Son yarışına istinaden AT İSMİ GİZLİ son sıradan kuponlara girebilir.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ  arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz. Son düzlükte muhtemelen AT İSMİ GİZLİ rakibini kolay yakalayacak ama AT İSMİ GİZLİ tekrar tazeleyip fotoya kadar direnecektir. Biz iki atı ayırmayalım.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ  gruptan üstün gözükse de yarış içi şartlardan dolayı bu kez koşunun kaderini aralarında paylaşamayacaklar. Benzer stildeki rakiplerinin de boş durmayıp press uygulayacağı bu taktik savaşında AT İSMİ GİZLİ ‘den başarılı bir sonuç bekliyoruz. AT İSMİ GİZLİ yazıp burayı sağlama alalım.

4.AYAK: Yine istediği şartları bulan AT İSMİ GİZLİ ‘nin binici tercihi ile doğru seçim yaptığını düşünüyoruz. BANKO yazılabilir.

5.AYAK: Öncelikle ahır önerisi olarak gelen ve bir grubun çok inandığı AT İSMİ GİZLİ bu koşuyu kazanma şansı yüksektir. Yarış içi şartların lehine olduğu AT İSMİ GİZLİ ciddi rakip olabilir. Bu ikili biraz önde planda olsa da birbirlerini erken yıpratmaları halinde iyi işlerini koşuya taşıyacak olan AT İSMİ GİZLİ devreye girebilir.

6.AYAK: 19 mart kocaeli yarış stilleri sayfamızda da koşu içindeki konumundan bahsettiğimiz AT İSMİ GİZLİ boş kilosu ile önde boş kalma ihtimali yüksek olup binicisi acele etmezse kazanma şansı yüksektir. Kendisini geçebilecek isimler sprinterler değil de önlere yakın gidecek olan AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ  olacaktır.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: *****
  2. AYAK: **
  3. AYAK: ****
  4. AYAK: *
  5. AYAK: ***
  6. AYAK: ****

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

Sağlam Bankolu Kocaeli altılı kuponu
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

19 Mart Sağlam Bankolu Kocaeli altılı kuponu 19 Mart Sağlam Bankolu Kocaeli altılı kuponu Sağlam Bankolu Kocaeli altılı kuponu