Sağlam istanbul altılısı hazır 3 şubat 2021

Sağlam istanbul altılısı hazır 3 şubat

1.AYAK:

Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


2.AYAK:

GİZLİ dikkat. Formsuz gibi gözükse de boş kilosu ile bu rakipler yanında kazanırsa şaşırmayız. GİZLİ ciddi rakipleri olurken GİZLİ ve GİZLİ sigorta olarak eklenebilir.


3.AYAK:

GİZLİ bu koşuda mesafeden dolayı ciddi rakibinin eksiklerinden faydalanarak çıktığı gibi bitirebilir. Son yarışında GİZLİ için geçilebilir demiştik zira starttan düzgün çıkarsa bugün etkili olabilir.


4.AYAK:

Tahmin açısından çok zor ama seyir zevki yüksek bir yarış olacak. Kesinlikle kapatılması gerektiğini düşünüyoruz zira afg oranında gerilerde olan GİZLİ bile önde boş kalacağı için kazanma şansı var. Yine son sıralarda şans verilen GİZLİ de bu rakiplerinden aşağı kalır bi yanı yok. Tamamen taktik yarışına bağlı bir sonuç çıkacaktır. Sıralamamız şablondadır.

 
5.AYAK:

Bu koşuda çok sürpriz bir tayı öne çıkaracağız. GİZLİ önceki yarışında takip için önerilmişti. Giderek arttırdığı formu ile bugün beklenen patlamayı yapabilir dikkat. Rakipleri şablondadır.

 
6.AYAK:

Kısa bir dinlenmeden sonra tekrar sentetik piste ve mesafesine dönen GİZLİ bugün çok uygun rakipleri ve tam da lehine gidişattı yakalamış durumda. Bu şartlarda BANKO yazıp macera aramamak lazım.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GİZLİ
2.AYAK: GİZLİ
3.AYAK: GİZLİ
4.AYAK: GİZLİ
5.AYAK: GİZLİ
6.AYAK: GİZLİ

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

Sağlam istanbul altılısı hazır 3 şubat

Sağlam istanbul altılısı hazır 3 şubat