Son ayakta BANKO at var İSTANBUL

Son ayakta BANKO at var 18 kasım İSTANBUL

1.AYAK:

  • Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


2.AYAK:

  • Takip atlarımız whatsapp , whatsapp  yanına sentetikte iyi koşabilecek durumdaki bomba isim whatsapp  ekleyelim.


3.AYAK:

  • whatsapp formda ve kilo kaldıran bir safkan ancak ciddi rakiplerinin de form düzeyinin üst seviyede olması ve bu aralar sürekli ikinciliklere adapte olması nedeniyle tek bırakılamaz. En ciddi rakibi tabiki whatsapp  olacaktır. Sürekli binicisini bir önceki yarışındaki hatalardan dolayı terk ettiğini düşündüğümüz whatsapp  bu kez sevdiği sentetikte hatasız koşması halinde sürpriz yapabilir dikkat.


4.AYAK:

  • Pistte çok iyi görünen ve bir grubun çok güvendiği whatsapp öncelikle yazılmalı. İlk startına 1200 mesafenin olması avantajına denilen whatsapp ciddi rakip olabilir. whatsapp  diğer önerilen isim.

 
5.AYAK:

  • Toparlandığı söylenen whatsapp bu kez farklı koşacak dikkat. whatsapp istikrarlı ve formda bir isim. İş sprinte kalırsa whatsapp bu grupta da etkili gelir. .


6.AYAK:

  • whatsapp için çimde daha iyi koşması lazım diyorlar. Bu grupta etkili binicisi ile düzlükte rakiplerinden sıyrılıp fotoya uzanmasını bekliyoruz. BANKO

    Son ayakta BANKO at var 18 kasım İSTANBUL

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: whatsapp
2.AYAK: whatsapp
3.AYAK: whatsapp
4.AYAK: whatsapp
5.AYAK: whatsapp
6.AYAK: whatsapp

Wahatsapp Iletisim 1

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.