Sürpriz BANKO ile 1 KASIM İSTANBUL altılısı hazır

Sürpriz BANKO ile 1 KASIM İSTANBUL altılısı hazır

1.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

2.AYAK: Sevdiği pist ve mesafeye getirilen AT İSMİ GİZLİ bizce tek problemi olan kilo sorununu aşarsa bu grupta kazanacaktır. Banko yazılabilir.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ kalitesi ile tabiki ilk at olarak yazılmalı. Hangi grupta ne yapacağı belli olmayan AT İSMİ GİZLİ mutlaka kuponlarda olmalı. Bu kilolarda iyi koşan AT İSMİ GİZLİ yine adını duyuracaktır.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ son yarışında ahır önerisi olarak gelmişti zira sürprizi yaparak bizi yanıltmadı. Bugün daha iyi hazırlandığı üstüne koyarak geleceği bu grupta kazanmaya en yakın isimdir. Banko önermememizin sebebi AT İSMİ GİZLİ. Bu at koştukça gücünü arttıran bir isim. Sert gruplara göz diktiğinden ihmale gelmez.

5.AYAK: Görüntüsünü yansıtırsa AT İSMİ GİZLİ kazanır diyorlar. Tay yarışı olduğundan AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ kuponlara eklenmeli.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu koşuya muhteşem hazırlıklarla giriyor. AT İSMİ GİZLİ zincirleri bugün kırabilir. AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi. Bombayı AT İSMİ GİZLİ yapabilir, etkili olacağı şartları yakalamış durumda dikkat.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ******
2.AYAK: *
3.AYAK: ***
4.AYAK: **
5.AYAK: ***
6.AYAK: ****

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Sürpriz BANKO ile 1 KASIM İSTANBUL altılısı hazır

Sürpriz BANKO ile 1 KASIM İSTANBUL altılısı hazır

Whatsapp iletişim linkimiz

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.