Sürpriz Bankolu Güvenilen 13 mart Adana Kuponu

Sürpriz Bankolu Güvenilen 13 mart Adana Kuponu

Sürpriz Bankolu Güvenilen 13 mart Adana Kuponu

5. Koşu Saat: 15:00 Maiden, 4 Yaşlı Araplar 1800 Çim 

Yeteri kadar yarış görerek toparlanan AT İSMİ GİZLİ bu grupta iddialı olacağını söyleyebiliriz. AT İSMİ GİZLİ önerdiğimiz önceki yüksek ganyanlı yarışında kazanarak bizleri sevindirememişti ama kapasitesini bizlere kanıtlamış oldu. Bugün dişine göre rakipleri yanında kazanması muhtemeldir. AT İSMİ GİZLİ için fazla maiden kalmaz denilmişti. Bugün de ihmal etmeyelim.

6. Koşu Saat: 15:30 ŞARTLI 2, 5 ve Yukarı Araplar 1900 Kum

Bugün daha etkili olduğunu düşündüğümüz aprantisi idaresinde AT İSMİ GİZLİ  yine kazanabilir. AT İSMİ GİZLİ  takibe aldığımız bir isim. Start problemi yaşamazsa kazanma ihtimali yüksek olan AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Kalitesi ile AT İSMİ GİZLİ bu grupta iddialı olacaktır. Şartlar lehine gelişip iyi yer tutarsa AT İSMİ GİZLİ yine bomba yapabilir.

7. Koşu Saat: 16:00 ŞARTLI 4, 4 ve Yukarı İngilizler 1400 Kum 

Önceki yarışında sert grupta önerdiğimiz AT İSMİ GİZLİ mükemmel formunu koruyor, BANKO. Bu koşudaki detaylı yorumlarımız whatsapp abone listesine aktarılacaktır.

8. Koşu Saat: 16:30 A 3, 4 ve Yukarı İngilizler 1800 Çim

Çim bekleyen arası olan isimlerin ön planda olduğu koşuda şablondaki sıralamamızı ayırımsız yazmanızı önereceğiz.

9. Koşu Saat: 17:00 Maiden, 4 Yaşlı Araplar 1800 Çim

AT İSMİ GİZLİ günün en çok güvenilen tayı, gruptaki diğer isimlere göre kalitesi ile sıyrılıyor, sahada da güvenildiğini söyleyebiliriz. Fakat uzun ara sonrası bu mesafede nefes yapma ihtimalini göz ardı edemeyiz. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ  bugün yazalım. AT İSMİ GİZLİ yarış gördü artık iyi koşabilir. AT İSMİ GİZLİ önde sıkıştırılmaması halinde çıktığı gibi bitirebilir. AT İSMİ GİZLİ diğer yazılması gereken isimler.

10. Koşu Saat: 17:30 Handikap 14, 4 ve Yukarı İngilizler 1900 Kum 

Ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ için çok ciddi hazırlıklar var ,bugün yarın bomba yapacak bilgisi geldi dikkat. Önceki yarışında takibe aldığımız AT İSMİ GİZLİ bugün kazanma sırası gelmiş olabilir, mükemmel form durumu olduğunu biliyoruz. AT İSMİ GİZLİ iyi işlerini kazanarak süsleyemese de bu tip gruplarda kazanma ihtimali her zaman vardır. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bugün için iyi koşması beklenen diğer isimler. Sahada dillenen AT İSMİ GİZLİ ihmal etmeyelim.

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Sürpriz Bankolu Güvenilen 13 mart Adana KuponuSürpriz Bankolu Güvenilen 13 mart Adana KuponuSürpriz Bankolu Güvenilen 13 mart Adana Kuponu
Whatsapp iletişim linkimiz

Sürpriz Bankolu Güvenilen 13 mart Adana Kuponu

Sürpriz Bankolu Güvenilen 13 mart Adana Kuponu