Sürprizli BURSA altılısı bugün 2 ekim 2020

BURSA altılısı bugün 2 ekim 2020

1.AYAK: Rakiplerinden farklı gördüğümüz AT İSMİ GİZLİ iyi formunu yansıttığı an bombayı patlatacaktır. Bu aralar gözle görülür gelişmeler olan AT İSMİ GİZLİ ciddi rakip olur. Takipten AT İSMİ GİZLİ yazılmalı. Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. AT İSMİ GİZLİN sağlam kuponlara eklenebilir.

2.AYAK: Çimde gücünü koşabilirse AT İSMİ GİZLİ bomba yapabilir. Diğer rakipleri şablondadır.

3.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

4.AYAK: Güçlü safkan AT İSMİ GİZLİ yarış içerisinde idare edilebilirse her grupta etkili olur. Takısal destek sağlanan AT İSMİ GİZLİ ‘den sürpriz gelebilir dikkat. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ , ekibinin inandığı AT İSMİ GİZLİ ve iyi form durumuna istinaden AT İSMİ GİZLİ kuponlara eklenebilir.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ önceki yarışında iddialı önerilmişti , bugün nispeten uygunlaşan rakipleri yanında iddialı olacaktır. Ciddi rakibinin de kilo kaldırma potansiyelinin zayıf olduğunu düşünürsek BANKO yazılabilir.

6.AYAK: İlgililerinin ekürisiyle beraber hedeflediği AT İSMİ GİZLİ bugün iddialı olacaktır. AT İSMİ GİZLİ kazanma karakteri düşük olsa da bu formu ile bu rakipler arasında mutlaka iyi bitirecektir.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *****
2.AYAK: ******
3.AYAK: ****
4.AYAK: ****
5.AYAK: *
6.AYAK: **

Wahatsapp Iletisim 1

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.