Ters ayakta BANKO 19 ekim bursa

Ters ayakta BANKO 19 ekim bursa

1.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu aralar çok formda. Takip atlarımız AT İSMİ GİZLİ bu şartlarda ihmale gelmezler. İş sprinte kalırsa tabiki toplayan AT İSMİ GİZLİE olacaktır.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bugün uygun rakipler arasında mükemmel formu ile çok güvenilen bir isim. Lakin önde rahat kalırsa AT İSMİ GİZLİ bitirebilir dikkat. Birde ilk yarışını görmezden gelip takibe almamız önerilen AT İSMİ GİZLİ sürprize müsait yapısı ile kuponlara eklenmeli.

4.AYAK: Son yarışında bombaya hazırlanıyor dediğimiz AT İSMİ GİZLİ o gün için çıkış yapan kapalı kutu bir isme geçilmişti. Bugün yarış içi avantajlarını da kullanarak kazanmasını bilecektir. BANKO yazılabilir.

5.AYAK: Zaman zaman iyi ve kötü koşabilen isimler arasında gününde olan kazanacaktır. Ayırım yapılmaması taraftarıyız.

6.AYAK: Bugün iyi koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ ile takibimizde olan boş kilolu AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ iyi hazırlıkları ile mutlaka yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ ise iyi gruplarda bile önerdiğimiz bir isim, kiloya rağmen bu grupta etkili olabilir.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ******
2.AYAK: ****
3.AYAK: ***
4.AYAK: *
5.AYAK: *****
6.AYAK: ****

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Ters ayakta BANKO 19 ekim bursa

Whatsapp iletişim linkimiz

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.