Yıldızlı bülten tüyoları ile Altılı kuponu nasıl oluşturmalıyız

Yıldızlı bülten tüyoları ile Altılı kuponu nasıl oluşturmalıyız.

 

Evet bugünlerde abone olan ya da olmayan tüm okurlarımız altılı kuponu acaba nasıl yapıyorlar diye merak etmektedir.

Öncelikle abone olmayanlar için yıldızlı bülten de nasıl yorum paylaşıldığını anlatalım.
Yıldızlı bültende doğu illeri ve birinci altılılar hariç her koşu için yorum yapılır, ancak altılı kurgusu işi size kalır.
Yorumlarımızda o gün için paylaşılan, duyulan, öne çıkarılan, yakında kazanacak yarış hedefleyen atlar paylaşılır.

Bu yorumları nasıl değerlendirmeliyiz ?

Altılı yorumlarını alan abonelerimiz yorumlarda kazanması muhtemel atları kendi kuponlarına eklemelidir, ya da tutmadıkları atları eklemeyip takip listesine almalıdır. Tüm tüyolar o gün yarış kazanacak değiller, hatta bazıları 1-2-3 yarış sonra sürpriz bir yarış kazanabiliyor. Bununla ilgili örnekleri Başarılı Altılı Tüyoları sayfamızdan bakabilirsiniz. Zaten 3 yarıştan sonra kazansa da kazanmasa da takip listesinden çıkaramanız gerekiyor ki yeni tüyoları takip listesine ekleyip taze bilgiler ile sağlam kuponlar oluşturabilesiniz.

Buradaki amacımızı kısa olarak yazmamız gerekiyorsa şöyle diyebiliriz;
Aboneler gelen tüyoları kendi kurdukları kuponlarına ekleyip eklememekte özgürdür. Abonelerimizden büyük altılı yakalayanların tamamı takip listesi sayesinde yakaladıklarını belirtmişlerdir.

Siz değerli abonelerimize önemle duyurulur !

 

  


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]