Whatsapp iletişim ve Abonelik

  

Sizde 5 dakikada abone listesine girin. Yorumlar her gün yarış saatine yakın telefonunuza gelsin.

WHATSAPP: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı Bülten 6 yıldır at yarışları hakkında yorumlar ve haberler içeren bilgiler paylaşmaktadır. 4 şubat 2018’de Kurulan ekip sayesinde ahır duyumları ve sağlam yerlerden gelen bankolar ile altılı kuponlarınızı oluştururken sizlere yardımcı olmaktadır.

Altılı kuponlarınıza sağlam tüyolar:
Sizlerde bilirsiniz ki at yarışlarında hiçbir zaman garanti diye birşey yoktur, ama sürpriz yapacak atı da galoplara derecelere bakarak bulamazsınız, iyi hazırlanmış ve hedeflenmiş atları bulmanız için duyumlara ihtiyacınız vardır.

At Yarışı Tüyoları:
Tüyolar herkesin dilinde dolaşırsa tüyo olma özelliğini yitirir. 4 şubat 2018’den / 1 mayıs 2018’e kadar tüm tüyoları ücretsiz olarak sayfalarımızda yayımladık. Bunu geçmiş konulara bakarak görebilirsiniz. Sonrasında abonelik sistemi getirdik ki tüm abonelerimiz bundan çok memnun oldular, çünkü tüyoları sitemizi ziyaret eden binlerce kişinin görmesi yerine sadece abone listesi görüyor.

Abonelik:
Abonelik işlemi için

WHATSAPP: 0542 832 14 44

numaralı müşteri hizmetleri hattımızı ekleyin ve gerekli bilgileri alın. Ücreti çok makuldür, gazete bülten parasına bu tüyolar çok işinize yarayacaktır. Mutlaka 1 aylık ta olsa denemenizi tavsiye ederiz. Birçok abonemiz ilk aydan sonra birkaç ay aboneliğini uzatmaktadır ve bu bizlerin doğru yolda olduğunu göstermektedir.


 

Whatsapp : 0542 832 14 44

32 yorum

  1. Efendim 0542 831 14 44 nolu wwhatsapp hattımız bu konuda tek iletişim kanalımızdır. Lütfen ekleyin ve abonelik hakkında bilgi alın.

  2. Ben Ayhan ŞAHİN Telefonumda whatsup yok nasıl yararlanabilirim tahminlerinizden
    numeroloji kitabı varmış şimdi bulamıyorum siz tahminlerinizde yararlanıyormusunuz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.