Zor ayakta BANKO 31 ekim ANKARA altılısı bugün

31 ekim ANKARA altılısı bugün

1.AYAK: Bu koşuda BANKO önereceğimiz isim AT İSMİ GİZLİ olacaktır. Bitti dediğiniz anda tekrar tazeleyip arttırma özelliği sayesinde dişine göre rakiplerini geçmesini bilecektir.

2.AYAK: Kalitesini yansıtan AT İSMİ GİZLİ uygun rakipler yanında kazanmaya yakındır. Lakin mükemmel hazırlıkları ile AT İSMİ GİZLİ ciddi rakip olacağını söyleyebiliriz.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartlar lehine geliştiğinde neler yapabileceğini kanıtladı. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ile burayı sağlama alalım.

4.AYAK: Her türlü sonuca açık bir koşu. Yarış içi şartlardan dolayı bazı sprinterler öne çıksa da mesafeden dolayı şanslı olacak diğer isimler de göz ardı edilemez. Sıralamamız şablondadır.

5.AYAK: Öne çıkarılan bir isim olmadı.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ rakipleri nispeten sert gözükse de boş kilosu ve muhteşem hazırlıkları ile çok şanslıdır. AT İSMİ GİZLİ yarış içinde iyi yer tutarsa sürpriz yapabilir. AT İSMİ GİZLİ form durumlarına istinaden yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ ise toparlanmış görüntüsü ile ihmale gelmez.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: **
3.AYAK: ****
4.AYAK: *****
5.AYAK: ******
6.AYAK: *****

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.