Zor ayakta BANKO 7 ekim 2020 istanbul altılısı

7 ekim 2020 istanbul altılısı

1.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ekibi bu yarış için taylarına çok güveniyor. Zorlu programda zor ayağı tek olarak bırakıp altılı ganyanı kolaylaştırabiliriz. BANKO

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ kalitesini bu grupta konuşturabilir zira bu hafta çok iyi hazırlandığı söylendi. AT İSMİ GİZLİ  hayatının en iyi durumunda mutlaka yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ  yarış içi şartlar lehine gelişirse affetmez. AT İSMİ GİZLİU sigorta olur.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ hayatının en iyi durumunda. Sık koşması belki bu yarışında başarılı olmasını engelleyebilir, ayrıca binici değişikliği de bu şartlarda ters etki yapabilir. Bu sebeple yanına şablonda birkaç isim daha önerdik.

5.AYAK: Ahır önerisi olarak gelen afg oranlarında geri planda olan AT İSMİ GİZLİ için bugün yarın kazanır diyorlar dikkat. Diğer rakipleri şablondadır.

6.AYAK: Takip atımız AT İSMİ GİZLİ bugün beklenen patlamayı yapabilir dikkat. Bu aralar sürpriz hazırlığında olan AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılsın. Formunda artış gözlemlenen AT İSMİ GİZLİ bu yarış dahil takibe alınmalı. AT İSMİ GİZLİ iyi hazırlıkları ile göze batanlar. Kazanma karakterleri düşük ama çok formda isimler AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlara ekleyelim.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *****
2.AYAK: *
3.AYAK: ****
4.AYAK: *****
5.AYAK: *****
6.AYAK: ********

Wahatsapp Iletisim 1

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.