Zor ayakta önemli BANKO 10 şubat Bursa

Zor ayakta önemli BANKO 10 şubat Bursa

1.AYAK:

Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


2.AYAK:

GİZLİ son yarışı zaten sert gruptaydı, önceki yarışında ise atı kantarmadan boğan binicisi sayesinde sprinte kalkamadan yarış bitmişti. Bugün uygun sayılabilecek rakipler yanında neredeyse kilo kiloya yarışacak. Bu avantajı değerlendirip kazanmasını bilecektir. BANKO


3.AYAK:

GİZLİ takip atımız olup yarış kazanması yakındır dikkat. Son yarışında önerilen GİZLİ  bugün de yazalım. GİZLİ kazandı kazanacak diye dolanıp duruyor, Eğer huy yapmadıysa bu rakipleri geride bırakabilir. GİZLİ son yarışına istinaden sigorta.


4.AYAK:

GİZLİ kazanma karakteri çok yüksek bir isim. Çok sıkıştırılmadığı taktirde rakip tanımaksızın direnme gücü doğuyor. Bugün yine lehine şartlarda kazanmaya yakındır. BANKO yazılabilir. Farklı kurgular için bir ihtimal pisti sabahtan biraz ıslak bulursa GİZLİ şanslı olabilir. Bu kez daha tecrübeli yarışa katılacak olan GİZLİ iddialı olabilir. GİZLİ ise canı istediğinde çok ters koşabiliyor.

 
5.AYAK:

GİZLİ için uygun grup ama tam kapasite koşmadığını biliyoruz. Tek bırakmak riskli olabileceğinden rakiplerini şablonda sıraladık.

 
6.AYAK:

İyi ellerde hazırlanan GİZLİ için bir sorunu yoksa kazanması uzun sürmez denildi. Bu yarış dahil takibe almamız önerilen GİZLİ gizliden sıkı sıkı hazırlanıyor dikkat. Bu çıkan GİZLİ  daha sonra kuponlara ekleyebiliriz.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GİZLİ
2.AYAK: GİZLİ
3.AYAK: GİZLİ
4.AYAK: GİZLİ
5.AYAK: GİZLİ
6.AYAK: GİZLİ

Wahatsapp Iletisim 1

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

Zor ayakta önemli BANKO 10 şubat Bursa

Zor ayakta önemli BANKO 10 şubat Bursa

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.