Zor ayakta TERS BANKO 3 ekim İZMİR altılısı

3 ekim İZMİR altılısı

1.AYAK: Kazanma karakteri zayıf olsa da AT İSMİ GİZLİ bu kez uygun rakipler arasında müsait bir kilo ile girecek. Muhtemelen sprint mesafesini iyi ayarlarsa kazanacaktır. BANKO

2.AYAK: Ahır önerileri AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ yanına iyi hazırlandığı söylenen AT İSMİ GİZLİ yazalım. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

3.AYAK: Seriyi bozan AT İSMİ GİZLİ artık kazanabileceği yarışları seçiyor. Eksik koşarsa iyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ öncelikli rakibi olurken yarış içi şartlardan dolayı AT İSMİ GİZLİ yazılmalı.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ muhteşem formu ile iyi gruplarda boy gösteriyor, bugün de dişine göre rakipler yanında çok şanslı , ciddi hazırlandığı söylenen AT İSMİ GİZLİ mutlaka iyi koşacaktır. Düzlük sprintini göz ardı edemeyeceğimiz AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ çalışmalarına istinaden öne çıkarılıyor, lakin buradaki tayların güç olarak birbirinden pek farkları olmadığı söyleniyor. Sağlama almak için şablondaki sıralamayı dikkate alınız.

6.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ****
3.AYAK: ****
4.AYAK: ***
5.AYAK: ****
6.AYAK: *******

Wahatsapp Iletisim 1

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.