Zor program 16 Ekim istanbul

Zor program 16 Ekim istanbul

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bugün rakiplerinin bazı eksik yanlarını değerlendirip kazanmayı hedefliyor. AT İSMİ GİZLİ kiloya rağmen hiçbiryerde kesmeyen mükemmel durumu ile bugün de şanslıdır.

2.AYAK: Vasat taylar arasında bu hafta değişik görünen AT İSMİ GİZLİ ön plana çıkarıldı. Takibimizde olan gücünü yarışlara henüz yansıtamayan AT İSMİ GİZLİ bugün ters koşabilir.

3.AYAK: Yarış içerisinde fazla rahatsız edilmezse AT İSMİ GİZLİ kolayca bitirebilir. Son yarışında ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ bu grupta ihmale gelmez. Sert rakiplerle koşan AT İSMİ GİZLİ bugün uygun rakipler yanında şanslıdır.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi. AT İSMİ GİZLİ gücünü arttırarak geleceği bu koşuda yine şanslı olur. AT İSMİ GİZLİ uygun grupta çok şanslı. İdmanları iyi AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

5.AYAK: Yarışları kötü olsa da aradan sonra muhteşem hazırlandığı aktarılan AT İSMİ GİZLİ bu veya sonraki yarışını mutlaka kazanır dediler, yazın ve takibe alın. Diğer rakipleri şablondadır.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu aralar oldukça iyi görünüyormuş, yakında bomba yapar bilginize.. 9AT İSMİ GİZLİ ise bugün tam kapasite koşması beklenen isim.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: **
2.AYAK: **
3.AYAK: ***
4.AYAK: ****
5.AYAK: ****
6.AYAK: **

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Whatsapp iletişim linkimiz

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.